Jump to content
BulForum.com

Търся човек или сервиз


Recommended Posts

търся човек или сервиз за компютри да ми смени охлаждането на лаптоп Asus F5SL

В МОСТ-а на сточна гара (МОСТ Компютърс) - печени са! 2 машини са ми ремонтирали - без грешка!

Link to comment
Share on other sites

Отиди в пик компютърс гр.Пловдив, ул. "Богомил"91, аз съм им клиент от 6 год купил съм си от там стационарен коп и лаптоп,много съм доволен хората са професионалисти обслужването е на ниво,работят бързо и качествено,няма да сгрешиш.

Link to comment
Share on other sites

Чак пък баш...

МОСТ-а поне са вносители и сервиз на Асус.

Да ходи там ако иска човека аз само предложих тъй като много съм доволен от пик компютърс.

Link to comment
Share on other sites

Ако машинката ти не е гаранционна ти препоръчвам ITD Computers, понеже съм работил за фирмата знам, че ще ти свършат работа и ще си довелен, колегата не работи скъпо. Разбира много от лаптопи и физическата им поддръжка. Адреса на фирмата е: гр.Пловдив, ул.Митрополит панарет 39. Ако познаваш добре Пловдив ще те ориентирам по следния начин: Движиш се посока Тримонциум към тунела, влизаш за Понеделник пазара в уличката и се движиш само по нея (тя е такава, която ще те изкара чак на 6-ти Септември). Като подминеш пицарията в ляво преди разкопиките спираш и търсиш едно магазинче за обувки след него има вход (тунел) там се намира. Ако не можеш да се ориантираш пиши на ЛС или го виж на картата в БГМАПС няма как да го объркаш. То е точно преди пътя за стария град (този, който се намира от към самата улица).

 

Дано съм помогнал :)

Link to comment
Share on other sites

В какъв смисъл да се прости с лаптопа момчето.

Между другото вече и Пик се водят представител на Asus за Пловдив(не че не ги изпращат в мост София..).По темата и от Пик и от Мост съм много доволен не мога да разбера какво има предвид горния колега...

Link to comment
Share on other sites

Между другото вече и Пик се водят представител на Asus за Пловдив(не че не ги изпращат в мост София..).По темата и от Пик и от Мост съм много доволен не мога да разбера какво има предвид горния колега...

 

Пик компютърс са си точно оторизиран представител на Asus и си ги правят тук лаптопите ето малко инфо за тях My link

Link to comment
Share on other sites

Това се води подронване на авторитет и е подсъдимо. Не може да хвърляш обвинения без да ги подкрепиш с факти!

Link to comment
Share on other sites

Това се води подронване на авторитет и е подсъдимо. Не може да хвърляш обвинения без да ги подкрепиш с факти!

Да и аз съм съгласен с Runner особено ката става въпрос за фирма с дългогодишен опит и доказани позицй за пазара.

Link to comment
Share on other sites

...и е подсъдимо. ...

 

"Подсъдимо" е много силно казано, когато говорим за някакъв коментар от някого, в някаква тема на някакъв си форум. В случая по-скоро става дума за често срещана ситуация, когато някой изхожда от личните си неудачи с дадена фирма и глобализира собствения си проблем, асоциирайки го с начина на работа на съответната фирма.

Link to comment
Share on other sites

Това се води подронване на авторитет и е подсъдимо. Не може да хвърляш обвинения без да ги подкрепиш с факти!

 

Полечка, приятел.Говориш така сякаш работиш там. Ето ти един факт от мен. Познат пострада от тях след като не му сложиха достатъчно количество термо паста върху процесора, вследствие на което, поради многократно прегряване, същият процесор не може да работи на заводска честота и се налага даунклок.От Пик естествено вдигнаха ръце и не поеха никаква вина.Надявам се няма да изискаш снимков доказателствен материал където служител на Пик държи лист хартия на който е написано "аз го направих".

Link to comment
Share on other sites

Май нещо доста я разводнихте тази тема в крайна сметка аз се заех с лаптопа на колегата и мисля че е повече от доволен така че може да се сложи точка на всичките спорове.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...