Jump to content
BulForum.com

Deus Ex Human Revolution


liquid

Recommended Posts

Dxhr_box.jpg

 

System Requirements:

 

Minimum Specs

 

2 GHz dual core CPU

1 GB RAM (XP) / 2 GB (Vista and Windows 7)

NVIDIA GeForce 8 series or ATI Radeon HD 2000 series or better GPU

Windows XP, Windows Vista or Windows 7 with DirectX 9.0c OS

8.5 GB free hard disk space

 

Recommended Specs

 

AMD Phenom II X4 or Intel Core 2 Quad or better CPU

2GB RAM

AMD Radeon HD 5850 or better GPU

Windows 7 OS

8.5GB free hard disk space

 

Video:

Deus Ex Human Revolution Cinematic Directors Cut Trailer,

,

+

 

Download: Deus Ex Human Revolution - preview build

 

"Добрите" хакери отново носят подаръци - preview build на играта включваща около 8-12 часа геймплей (не съм го проверил, не знам така ли е наистина). Играта излиза в края на август, но демо все още няма (поне за PC) така че това идва в идеалния момент за мен. Не съм играл предишните игри (вече са прекалено грозни дори да опитам), но тази я чакам с нетърпение - много са малко sci-fi RPG-тата, а само на Мас Ефект не може да се живее! :д

Link to comment
Share on other sites

Първият Deus Ex е една от най-добрите игри, които съм играл и преигравал по няколко пъти. Втората част беше леко разочароваща на фона на първата, дори не си спомням за какво ставаше дума.

Тази "бета" на третата част я пробвах миналата седмица преди ъпгрейда на машината - вървеше много странно, мишката се плъзгаше неконтролируемо и след като умрях десетина пъти от първите двама врагове, я затрих. Надявам се проблемът да е в моя телевизор или в това, че въпросната версия не е финална, защото при такова управление играта ще я пропусна.

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз я пробвах, достаааа далеч от нивото приемливо за "добро" в момента. Като цяло поне 2-3 идеи зад МасЕфект 2. Което за мен е недопустимо ако се касае за почти готов продукт. Енджина, за конзоли може и да е добър. За РС е поостарял. Самите движения на персонажите са трагикомични имайки предвид какво правят в някои игри в момента конкурентите им.

Механиката на геймплея ми прозира на постоянно натрапващи се следи на "геймпад", като концепция за управление.

Филмчетата между сцените и самия енджин на играта нямат нищо общо, разликите са фрапантни.

Диалога, самата история... крайно плоско поне това е в бетата.

 

Преди да пробвам бетата очакванията ми бяха за игра тип 7.5-8.5/10 , в момента бих й дал според това което видях 4/10.

Link to comment
Share on other sites

Първият Deus Ex е една от най-добрите игри, които съм играл и преигравал по няколко пъти. Втората част беше леко разочароваща на фона на първата, дори не си спомням за какво ставаше дума.

Тази "бета" на третата част я пробвах миналата седмица преди ъпгрейда на машината - вървеше много странно, мишката се плъзгаше неконтролируемо и след като умрях десетина пъти от първите двама врагове, я затрих. Надявам се проблемът да е в моя телевизор или в това, че въпросната версия не е финална, защото при такова управление играта ще я пропусна.

При мен няма такива проблеми, но определено по дефолт настройките за чувствителността са доста завишени. Също така и самото движение не ми харесва- все едно летя. Надявам се това да се доизпипа и сега да е сложено, просто за да може да се тестват останалите неща в играта.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

В арената се появи първата кракната версия.

 

http://arenabg.com/details.php?id=199fc80f7d761f2340dc503ac8a300df5ea65d6c

 

Минах първата мисия с мас стелт скилз :) Мисля да се пробвам да я мина, без да убия нито един човек.

Link to comment
Share on other sites

Уникална е, играх 5 часа (още малко и ще стигна същото място където бях при алфата), но пълен стелт режим - нито един не ме видя, само ме усетиха когато трябваше да ги сваля с шоковия пистолет или малко тупаник.

Лошото е, че този начин на развитие май ще е проблемен когато се падна срещу босовете, затова повече от 4ти левел на хакването няма да слагам - време е за малко екшън аугменти. Но това чак след няколко дни. Грам не съжалявам, че си я купих.

Link to comment
Share on other sites

Отдавна игра не ме беше грабвала така :) Мн приятна и интригуваща, иска се и да помисли човек, а не само да върви и да стреля; като вмъкнем, че има и история, която от изиграното досега мисля, че ще е много завързана, със сигурност ще ме държи още доста часове пред компа (жалко, че нямам възможност да и отделям много време).

Link to comment
Share on other sites

Засега само две неща ме дразнят леко:

 

1. Картата и навигацията - понякога се лутам с минути, докато уцеля правилната уличка и правилните стълби.

2. Takedowns - трябваше да са повече. Леко затъпяват, когато играеш само с тях. Затова и на последната мисия й теглих една майна и застрелях всички :)

 

Но иначе е 10/10!

Link to comment
Share on other sites

Не знам, ама нещо не мога да схвана концепцията - още на първото ниво, първите двама дебила ме правят на салам...

Добре поне, че не зарежда по петнайсе часа след всеки сейв. Тая игра се търкаля към коша...

Link to comment
Share on other sites

Огромна грешка ще направиш, ако приведеш последното изречение в действие!

 

Гледай туториалите, използвай прикрития и подаване иззад прикрития за стрелба или издебване за takedown. Като играх бетата и аз умрях 16 пъти на първите двама гада.

Link to comment
Share on other sites

17 hours in - нито един умрял. Да играеш пацифист определено си има благинки, но и някои непредсказуеми последствия. Вторият път като я играя ще избия всичко що носи оръжие.

Back to sneaking (Thief 4, излизай по-бърже!)

 

EDIT: Ааа! Мамка му! Свърших я (29 часа) и не получих ачийвмънта за пацифист, в началото сигурно съм претрепал някой без да знам. Нищо де, следващия път ще избия всички, а след това ще я мина без да убивам и без да включвам нито една аларма в цялата игра.

Горещо я препоръчвам на всички, които си падат поне малко по стелт игрите с доста добри РПГ елементи. Това не е баш пуцалка, макар че по-късно в играта (малко след началото) може да стане ако ви се иска.

Link to comment
Share on other sites

Хм, къде ги гледаш тези ачийвмънти и статистики?

 

И аз я превъртях, сега почнах на последната трудност, но не знам дали ще имам нерви да продължа - нашият супергерой умира от едно кихване :(

Link to comment
Share on other sites

Не знам, може и да е заради IRL приключенията ми последно време, но тази игра не може да ме впечатли с абсолютно нищо.

----

Редакция:

Оттеглям горния коментар.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

ОТ една седмица съм се зомбирал по тая игра :blink:

 

Има много неща вътре (ъпдейти,модове,Снайпери,бой,история...).Аз лично играя доста тромаво и пускам почти всичките аларми,и за това съм решил да играя Рамбо :lol:

 

 

Играя на почти минимални настройки,но вади прилична графика.

 

В China Town съм вече :bgrin:

 

...скоро и в Русия сигурно хаах

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Много здрава игра !

 

Преди няколко часа минах и последното ниво.

 

Успях да си развия доста здрав герой,малко тромав но пък избих стотици :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз играта я играя като хакер. От самото начало къде какво има за хакване съм го хакнал. Играта наистина изглежда хубава, но от към графика мога да кажа, че не е нищо особено (всичко ми е на макс). Даже на фона на Dead Island си е направо грозна... изглежда все едно е поне на 2 години назад във времето. Движенията са малко дървени, но пък историята изглежда интересна и компенсира за другите минуси.

Link to comment
Share on other sites

Хе, и аз хакер го раздавам. К'вот е можело - хакнато е. Чак почнах да продавам червеи и нюкове, че да пестя място в инвентара...

Link to comment
Share on other sites

Да така е.Но на мен едва ми тръгна,и се наложи да я играя на минимум.

 

Аз също я играх като хакер,и съм отключил къде що имаше.Но на първо време качвах предимно защитните и бойни системи,инак при 2 духвания и си пътник.Даже първият бос ме хвана леко неподготвен.

Насилието в подобен тип игри винаги ме е изкушавало :)

Историята беше доста интересна ,и следях с интерес всеки диалог и куест.

 

btw,гледам има някакво бонус DLC ,но не мога да намеря къде се намират сейфовете на 2ката,за да мога да ги вкарам в бонус-а.

Link to comment
Share on other sites

Ами направих малко проучване и бих те посъветвал да провериш "C:\Users\<win user>\AppData\Local\SKIDROW" - вътре трябва да имаш папка с име от 5 цифри. Ей това ти е папката, в която ти се намират сейфовете. Поне при мен така стана ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...