Jump to content
BulForum.com

BOOTMGR is missing


bFG

Recommended Posts

Исках да преинсталирам Win7 направих си дискче с Win bootnah през dvd formatirah si partiotion C:/ имаше и един които беше 100 мб само са системнфи фаилове или нещо от този сорт форматирах и него Windowsa започна да се инсталира обаче на 2рата стъпка " Expanding system files " стоя около 5 минути на 0 % след което лаптопа се изключи сега когато се опитам да boot-на от CD-то ми показва съобщението BOOTMGR is missing Press Ctrl+Alt+Del to restart и нищо немога да направя опитах се и да boot-на от флашка същия windows нищо не стана отново, опитах и с друг windows пак нищо не стана. Моля ви помогнете ми незнам какво да правя ! Проблема се появява на Acer Aspire 5536G .

Link to comment
Share on other sites

Спирайки инсталацията по средата си прецакал bootmgr-а. Трябва да заредиш от диска и да пуснеш инсталацията на ново, форматирайки отново дяла.

Link to comment
Share on other sites

Само дето няма как да боотна диска за да инсталирам наново ... не е толкова просто . Смених DOS-a сега е с Caldera DOS знам как да boot-на XP през него но за жалост проклетия грозен Аcer не работи с XP. И сега търся начини чрез Caldera да боотна инсталацията на седмицата. Ако някой може да ми помогне помощ приемам с отворени обятия !

 

Поздрави !

Link to comment
Share on other sites

natiskash niakoi ot F-ovete F11 po princip i si izbirash DVD-to i bi triabvalo da ti zaredi instalaciata

ili ako ti e napraveno da ti zarejda parvo dvd-to vlez v bios-a kato go pusnesh i izchakai hubavo da zavarti diska

Link to comment
Share on other sites

Чакай малко. Защо не можеш да заредиш инсталацията?

Защото нищо немога да boot-на когато няма bootmgr . Мерси все пак че се опитахте да ми помогнете :) Ама се оправих след дълги часове ръчкане. Вече с е нов win 7.

 

ПС. Имам чувството че на IE 9 графичния дизаинер се е чудил чудил к'во да измисли и накрая си е казал еби му майката взимам идеята от browser-а на Win95 и без тва хората ще го ползват само да си дърпат firefox i chrome :D

Link to comment
Share on other sites

..

ПС. Имам чувството че на IE 9 графичния дизаинер се е чудил чудил к'во да измисли и накрая си е казал еби му майката взимам идеята от browser-а на Win95 и без тва хората ще го ползват само да си дърпат firefox i chrome :D

:laughing: добре казано.

IE9 е най-смотаната версия на IE откакто се помня, наистина напомня по смотаност на IE3 ili 4.

Опитали са се да копират нещо от другите, но резултатът е отчайващо несполучлив. Ужасяващо е как подобно нещо изобщо е напуснало една от най-големите софтуерни компании в света, да не говорим за стотиците откровени недоразумения в интерфейса на Win7, които будят страшни подозрения в абсолютна некомпетентност на дизайнерския им екип.

За мен т.нар. прогрес в новите технологии е "антипрогрес". Единствено в мобилните технологии има още вакуум за развитие, но и там ще настъпи насищане и ще има застой, подобно на десктоп софтуера, където от години почти само интерфейс се бара, при това доста несполучливо и започнаха да развалят на поразия.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...