Jump to content
BulForum.com

ConQUIZtador


Белов

Recommended Posts

conquiztador-logo-120x40.gif

 

deschidere190.jpg

 

 

http://www.conquiztador.bg

 

 

Радвам се че зарибих много хора с тази игрица. Лично на мен много ми харесва и си я цъкам с кеф. Секундите са голяма тръпка. Успех на всички!!

 

Тук можете да пишете всичко за играта: мнения, препоръки и т.н. Без отговори естествено :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Може да го направят да се плаща със златото, което печелиш. То така или иначе няма никаква функция сега. Иначе примерно американският вариант на играта е малко луд и е със залагания и можеш да печелиш пари.

Link to comment
Share on other sites

Какво ще рече "съюзихме"? Няколко пъти се съюзяват срещу мен и нарочно не отговарят, за да може да не спечеля, но накрая ги мажа, като им взема базата. Това е супер тъп номер. Вчера завърших с шест звезди (или там колкото са всичките без една) и не ми стигна времето да си взема последната...трябваше да ходя на бачкане.

 

Иначе с Yorikkk направихме 2 игри и беше весело. В едната бях последен, той по средата и една мадама първа. Веднага след това влизаме пак същите трима. Той пак златната среда, а аз изнесох мадамата накрая и спечелих. Трябваше да си върна някак...

Link to comment
Share on other sites

Какво ще рече "съюзихме"?

Двамата мислим срещу противниците. Тя е някакъв зъл гений в сферата на политиката и историята, а аз...съм някъв луд късметлия, когато тя е до мен :) И мажем. Кажи как да се намерим, да поиграем заедно.

Link to comment
Share on other sites

Оф ся ще ме накарате и аз да влезна. Ник: marto20

 

Който иска тука да пише никове и да се аддваме и да плейваме. Оо от днес вече е МЕД! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Който иска тука да пише никове и да се аддваме и да плейваме. Оо от днес вече е МЕД! :lol:

 

 

Тая дълга игра е изрудска работа. :) Ако искаш пиши никовете на повечето в първия пост, ако е различен. Аз съм Neotek.

Link to comment
Share on other sites

Как се избира дълга игра и каква е разликата?

 

Ами на мене лично повече ми хареса... вярно повече време е, обаче си заслужава.

Всеки сам си избира стартовата позиция. След това си избира и провинцията, която иска да притежава - задава се въпрос. Ако отговори вярно - печели я, ако не - не. :) Това в продължение на няколко врътки след, което по почти същия начин се завладяват и останалите празни провинции. Когато всичко е притежание на някой, започват войни, както на редовната игра, но в 6 рунда, а не в 3. И накрая отново се излъчва победител.

Мисля, че това е в общи линии.

 

А аз току що направих 7 звезди. :)

Link to comment
Share on other sites

Днес трупам черепчета като за световно :(

 

аз пък мажа наред днес, въпреки постоянно идващите клиенти... :lol:

все пак имам да поправям щетите от предната вечер, когато използвах играта, за да се държа буден на нощната смяна и ме биеха наред... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам може ли да се играе на територията на друга страна? А не само на тази на България.

 

Цък!

 

Ето тука са всички държави, които са разработили вариант на тая игра... засега са малко наистина. Само че предполагам, че искаше да има български въпроси, но да се играе на чужда територия. Няма такова. ;)

Link to comment
Share on other sites

Това засега ми е най-успешната игра. :)

 

uspehhh8.th.jpg

 

А ти ли си неотек. Онзи ден играх с/у теб и още някакъв..само 1 игра мисля че беше...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...