Jump to content
BulForum.com

Продавам: 7600 GS, Sound, joypad


Recommended Posts

Ами картата съм я пробвал 1 път на клок след като я взех и се оказа добър спортист. Не съм я ползвал клокната... а напоследък не я ползвам изобщо, която е причината да я продавам. Погледнах, че нова е към 165 лв. Затова и съм я пуснал на толкова.

Link to comment
Share on other sites

Но е DDR2, не че нещо, но разликата в честотата на паметите е почти 2йна по дефолт. Бартер в момента не ме интересува. Ами да ти кажа, то беше отдавна и вече не си спомням. Но гледайки в хардуербг как си бяха клокнали техните ми се видя, че тази добре се е представила... при това от раз без да я мъча или нещо друго. В момента не е при мен, но довечера мога да я проверя ако имаш интерес. Иначе аз цената е видях в мост. Точно същата 166 крайна цена.

Иначе чайника дето е сходен на тази, която продавам е тоя.

Link to comment
Share on other sites

В гаранция е до 13.10.2007. По хартия е толкова. Цената може да бъде коментирана както казах, но предложения от по и под 100 лева ми се виждат недостатъчни за момента. Така че ако имаш предложение давай. Може и на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Sry,че се меся в темата, но и аз продавам Galaxy 7600GS от първите модели, работи безпроблемно на 630MHz ядро и 1750MHz памети, давам я с залман VF700 за 130лв.

 

mod: грозно пробутване на предложение в чужда обява за продажба!

Link to comment
Share on other sites

Ами игри които се играят с джойпад... аз лично съм играл малко с него, предимно mame games и мисля 1-2 двойни на някой от нфс-те. Ако питаш за нещо специфично кажи и евентуално да го тествам.

Link to comment
Share on other sites

Видеокартата е продадена... остана само джойпада.

Митак, продаде ли joypad-a, ако не си тея дни ще мина през вас да го взема.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...