Jump to content
BulForum.com

Prodava se Lancia


Recommended Posts

как ще са и много километрите за 14 годиша кола, ти луд ли си? те така и така са пипани поне от 500 000 на 220 000, ама предпочиташ да са на нагласени на 120 000 ли? :) как не се научихте бе..

 

а иначе колата верно не изглежда зле, само дето незнам от къде го изкара тоя климатроник за толкова дърта.. :tongue , ама те италианците отдавна си ги слагат верно е.. остава и да работи :)

Link to comment
Share on other sites

Най-често малък дисплей в таблото показващ няколко показатела - поне така е на renault 19 phrase 2 V16 каквато ни е семейната кола и бордовия има три позиций - моментен разход на гориво/моментна скорост/останало гориво в резеовара/+ още десетина нещица за които той автоматично те предупреждава :)

Link to comment
Share on other sites

Най-често малък дисплей в таблото показващ няколко показатела - поне така е на renault 19 phrase 2 V16 каквато ни е семейната кола и бордовия има три позиций - моментен разход на гориво/моментна скорост/останало гориво в резеовара/+ още десетина нещица за които той автоматично те предупреждава :)

Ако ще се фукаме и баща ми кара Рено Сценик с хиляди екстри - мен ме интересува на Ланчията каде му е бордовия каде е точно щото мойто табло е абсолютно същото и няма следа от такава магария!!!

 

Ама викам да не би да не съм го намерил, че те са с хиляда бутона тези пущини.

Link to comment
Share on other sites

taia kola ne ia prodavam az a i 4estno kazano ne sam ia vijdal na jivo taka 4e nito znam kade i e bordovia kompiutar nito znam na kolko kilometra e. na men tva mi kazaha. oba4e ako ima zainteresuvani moje da se obadiat na 4oveka i da govoriat s nego.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...