Jump to content
BulForum.com

Избор на мултимедиен плеър


Recommended Posts

След като съм на път да сменя един от ужким хубавите плеъри: WD TV Live не защото не мога да гледам филми на него а защото не мога да гледам GOMTV директно от сайта се чудя какво би било по-удобно и стабилно.

 

w00x говореше за един плеър на DIVA който е копие на Popcorn Hour ако не се лъжа, гледах отзиви за boxee на dlink, гледах и за dreambox и тотално се омаях. Знам че един компютър би ми свършил може би най-добра работа, но някак не ми харесва идеята за още 1 компютър там а и красиво изглеждащите кутии (приличащи на видео) струват повече от един такъв плеър...

 

Я дайте акъл кой с какво се е борил, какво му харесва и какво не.

 

До тук дистанционното на boxee-то ми харесва най-много но не съм 100% сигурен дали ще мога да браузвам с него изобщо.

Link to comment
Share on other sites

DIVA-та е копие на Playon!HD

 

Разгледай Google TV. Не съм много наясно каква му е концепцията, но май за нещо сходно на провала Boxee го водят.

Link to comment
Share on other sites

А да... Playon!HD беше... обърках се. Но май измежду най-популярните са Playon, WD TV Live, Popcorn Hour и Dreambox. За boxee-то не знаех че са се провалили нещо.

 

А всичко което искам аз е WD-то + да мога да гледам VOD-oвете от GOMTV на телевизора (основно полуфиналите и финалите на GSL защото за другите няма да имам време но все пак)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...