Jump to content
BulForum.com

Открийте разликите!


Recommended Posts

:D Тия американци са супер "свине" ама то как да не са на тях им дават много пари ;) а пък яденето е по безпари докато в БГ някой хора ядат само хляб
Link to comment
Share on other sites

Това е вярно, видял съм го с очите си! :sick

ммда и аз съм го виждал.Само че не американки а англичанки и германки :sick и когато си заобиколен от такива огромни същества всяка по слабичка ти се вижда супер ;)

 

е разбира се има и изключения :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Личи си че американците са измислили Mac`donalds. Личи си че бургерите са бая калорични!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

аве хора имаше 1 такъв сайт в който имаше такива някви забавни снимки тази е точно от него ще ми каже ли някой ако знае как беше ? благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Ехо, хора кво ви става ве ? Те ви дават тема с заглавие "Открийте разликите!"

вие почнахте да обсъждате дали французойката имала цици. Май "малко" се измества темата.

А инъче аз преди ден или два гледах един дукументален филм, в който казаха , че 1на 3 американци бил с наднорменотегло . Причината, която изтъкнаха беше, че м Макдоналдс например порцийте са двойни сравнено с отпреди 10 години, цената не. Даже показаха меню отпреди десет години и сега. Колата например беше двойна на тази, която ти дават в България. Е****, а ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Личи си че американците са измислили Mac`donalds.  Личи си че бургерите са бая калорични!!! :punk

haha :D samo 4e i az sam na mnenie 4e germankite trqbva da iz4eznat ot Evropa 6toto sam gi vijdala s o4ite si kakvo predstavlqvat i opredeleno ne e redno da se vpisvat kam evropeikite B) :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...