Jump to content
BulForum.com

Продълженията които искате да видите?


Recommended Posts

На кои филми бихте искали да видите продължения? Ето някои от моите, тук-там допълнени с режисьори.

 

Star Wars: EPISODE .... - George Lucas / Irvin Kershner

Indiana Jones 4 - Lucas & Spielberg

Jaws 5 - Spielberg

Gremlins 3

Jurassic Park 4 - Spielberg

The Beastmaster 4

Conan 3

Mad Max 4 - George Miler

Transformers: ...... (movie)

Terminator 4

Batman - Tim Burton

Superman

Asterix

Alien 5 - some cool guy

Predator 3

Planet of the Apes - Tim Burton

Teenage Mutant Ninja Turtles MOVIE

2060, 3001 - but who'll direct 'em?

RoboCop 4 - Paul Verhoeven / Irvin Kershner

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Аз много исках да видя продължението на "Звездни рейнджъри", но след като го видях ... е , вече много исках да не съм го виждал ...

Иначе аз за продължения на филми не лелея - каквото направят - това гледаме ... В крайна сметка класните филми не са много , а и обикновено са само една част ,а не няколко ... / има и изключения - например "Професия Блондинка" ... - базик ;) /

Link to comment
Share on other sites

тези

Star Wars: EPISODE .... - George Lucas / Irvin Kershner

Indiana Jones 4 - Lucas & Spielberg

Jurassic Park 4 - Spielberg

The Beastmaster 4

Terminator 4

Predator 3

RoboCop 4 - Paul Verhoeven / Irvin Kershner

и още

How High 2

Contact 2 (lol)

Don't Be A Menace....2 ;)

 

офф късно е и ми се спи.за тва засега тея :) утре ще се сета още :P

Link to comment
Share on other sites

Aз искам:

Underworld2

Pirates of the caribbean2

Spider-man 2

Terminator4

Star wars ep.3

Aliens vs Predator

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли кога ще излиза Aliens vs Predator 2?Тва ще бъде малко зъл филм :zzz :wir :wacko:

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли кога ще излиза Aliens vs Predator 2?Тва ще бъде малко зъл филм  :zzz  :wir  :wacko:

той първия факт ли е вече

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли кога ще излиза Aliens vs Predator 2?Тва ще бъде малко зъл филм  :zzz  :wir  :wacko:

ъъъммм нещо си се пообъркал-още не е излязъл 1-вия АВП :lol: виж,играта има две части,че даве и експанжъни :music

Link to comment
Share on other sites

няма да има продължение на Матрицата пък и след "успеха" на третата част не знам кой ще се наеме да го направи

Link to comment
Share on other sites

Hobbit (2006)

Ще има ли такова животно?! Мене Хобитът ме кефи 100 пъти повече от Властелина! Филмче би ме зарадвало доста!

 

А ако е сигурно че ще има - Питър Джаксън ли ще го прави?

Аз нямам търпение да видя неговия Кинг-Конг :punk

 

Карибси Пирати 2 ще има, пак с Джони Деп, Орландо Блум и Кийра Найтли. Мисля, че ще го направят трилогия това... :pirate

Link to comment
Share on other sites

Ако направят Планетата на маймуните 2 ще е хубаво. ;)

ами то няма да е 2, защото 2 се казва Beneath The Planet of the Apes.

филмът на Тим Бъртън се пада вече 5ти, като не броим игралния и анимационния сериал. Така че - Planet of the Apes 6 :D

Link to comment
Share on other sites

The Hobbit и аз го чакам много:)Дали са почнали да го снимат :confused ?

иначе продълженята по принцип не ми допадат,но The Hobbit няма да е продължение:)

Link to comment
Share on other sites

бе за хобита незнам деа-книгата ако сте чели ще разберете че е....детска книжка.пъти по зле е от властелина в това отношение,дано и филма да се окаже по-добър от книгата,както беше при властелина деа :music

Link to comment
Share on other sites

Blade 3

Predator 3

i 4akam s netarpenie Aliens versus Predator ;)

Predoator do momenta sa 5 filma samoche 3 4 i 5 sa nisko bujedtni a 5 mai e serial

 

Az iskam da vidq Spawn 2

Link to comment
Share on other sites

бе за хобита незнам деа-книгата ако сте чели ще разберете че е....детска книжка.пъти по зле е от властелина в това отношение,дано и филма да се окаже по-добър от книгата,както беше при властелина деа :music

666666666t da ne sam 4ul lo6a duma za Hobbit :devil

http://warez.ru:8084/videos/@Trailers/The....t.(12.19.2006)/

Link to comment
Share on other sites

бе за хобита незнам деа-книгата ако сте чели ще разберете че е....детска книжка.пъти по зле е от властелина в това отношение,дано и филма да се окаже по-добър от книгата,както беше при властелина деа :music

Мога ти кажа че книжката изобщо не е детска! :angry: А и Билбо там е направен супер пич! Наистин Властелина е по-добра обаче и Хобит е готина! :punk

П.П. Ако искаш детска книжка прочети Хари Потър! :P

Link to comment
Share on other sites

ае точно щото неискам детска книжка няма да прочета хари потър :lol: споко билбо фенове,аз я намирам за детска книжка,не е сериозно фетъзи което съм свикнал да чета(лично мнение,спокойствие да има хора)лол :lol:

Link to comment
Share on other sites

Малко извън темата - първо за "The Hobbit" - мисля ,че наистина е детска , но не съвсем . Аз съм голям фен на Толкин по принцип и тази книга си е направена за племеника му / тотална лъжа - не помня за кого я изготвяше , но беше за някакво малко дете , за да го запали по английския език /... колкото до филма на Властелина - книгата /според мен/ а пъти по-добра /там поне Гандалф не се бие като Кеч шампион ,а и Гимли още не е шут/ ... Иначе за Хари Потър - мога да се съглася ,че само първата ,а и част от втората част са детски. Ако сте ги чели всичките мисля ,че ще се съгласите с мен - наблюдава се лека промяна в стила. Вярно е наивна , но не мисля ,че мога да я определя като детска . Не се водете по това ,че по-голямата част от феновете да деца /че то и по-голямата част от феновете на някои ХХХ филмчета са деца , ама това не ги прави детски ;) / ...

Иначе бих искал да видя - хммм знам ли , може би Lost in Space 2 - не за друго , а защото мисля ,че първата част имаше потенциал ама малко се прецака ... А, да - шоу ще бъде и на Годзила 12909852675263852 - не знам коя част точно се пада , но сигурно е поне към 80 :D :D :D Хайде - живейте в мир и правете любов , а не безсмислени постове в топиците като този :)

Link to comment
Share on other sites

Az iskam da vidq Spawn 2

това наистина ще е интересно пъвия беше много добър дано и втория да е такъв

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...