Jump to content
BulForum.com

Продълженията които искате да видите?


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...
Aз искам да гледам планетата на маимуните 2.

Филмът на Тим Бъртън е шестия по ред от поредицата за "Планетата на Маймуните" (всичките 6 както и един документален - Behnond the Planet of the Apes, са качени в Warez-а), макар и да започва нова история. Освен това има и 2 сериала - игрален и анимационен.

Планетата на Маймуните 2 - Beneath the Planet of the Apes

Link to comment
Share on other sites

Искам The Matrix - Rise from the Dead

 

 

6te ima li takova ne6to?

 

Аз съм сигурен, че ще има четвърта част на този велик филм. Как точно ще се казва не знам, тфа горе си го измислих сам :P Лятото ако ми остане време ще напиша една книга с идеята ми за продължението на Матрицата :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Не си падам по продълженията.Определено не искам да гледам "Смело сърце" 2, "Гладиатор" 3, "Властелинът на пръстените" 6 и в никакъв случай "Индиана Джоунс" 4. За някои филми е по-добре да не се правят продължения.... Но пък с удоволствие бих гледал Междузвездни войни 3 и Хобит.

Link to comment
Share on other sites

Определно искам да видя "Междузвездни войни 3";"Индиана Джоунс 4" и може би "Невероятната съдба на Амели Пулен"

Link to comment
Share on other sites

ми то файнал дистинейшан можеш и сега да го гледаш. да не говориш за 3?

Да ле Бате същия за тройката ставаше въпрос,но алкохола е виновен хаха :lol:

Link to comment
Share on other sites

На първо място слагам сериала `ПРИЯТЕЛИ` :excl: :excl: :punk

след това , и то само защото ще е много трудно, искам да гледам още няколко филма за Толкиновата Средна Земя :excl: :excl: :excl: :excl: :excl:

АКО ТЕЗИ МИ ЖЕЛАНИЯ СЕ ИЗПЪЛНЯТ, НЯМА ДА ИСКАМ ПОВЕЧЕ НИТО ЕДНО ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА НЯКОЙ ФИЛМ :excl:

I PROMISE :D :punk :excl:

Link to comment
Share on other sites

Аз бих искал да гледам Спайдърмен 3 а ако излезе и Бионикъл 3

Link to comment
Share on other sites

"Властелинът на пръстените";"Карибски пирати 2";"Лоши момчета 3";"Мортал Комбат 3";"Матрицата"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...