Jump to content
BulForum.com

Фенки


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
я хвърлете по едно Уко  на една жълто-черна фенка

Малко е едричка, ама става. Трябваше да ги качиш във Вареза, че да не се ровят хората в онази септична яма наречена сайт на Ботев.

Ето един по- точен линк към снимките.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ако това е най-доброто, доста назад са останали

 

 

Mi na men po mi haresa na Lokoto otkolkoto na Botev!!Vapros na vkus! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Има и още снимки обаче са на лица под 18 годишна възраст и не мисля ,че са подходящи.

 

Tva naistina e taka!!No de da znam kato4eli se izku6qvam da gi vidq! :devil :sayjin :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
А що аз не мога да ги отворя тея снимки?Къде са преместени?Някой ако може да цъкне едно линкче :D

 

 

много е просто ве ! темата е стара и снимките ги няма вече ! ти кфо сикаш ? те прависх по4истване на папките с уплоад и са ги манали или пък тои си ги е махнал ! ама тфа е много стара тема за кфо е отваряте ?

Link to comment
Share on other sites

много е просто ве ! темата е стара и снимките ги няма вече ! ти кфо сикаш ? те прависх по4истване на папките с уплоад и са ги манали или пък тои си ги е махнал ! ама тфа е много стара тема за кфо е отваряте ?

 

Ми по поста на @puchi мога да съдя, че ги е отворил и ги е гледал днес, а това, че папките на ФТП-то се чистят чат-пат ми е ясно ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми по поста на @puchi мога да съдя, че ги е отворил и ги е гледал днес, а това, че папките на ФТП-то се чистят чат-пат ми е ясно ;)

 

 

Da otvorix gi ama sq ne6to ne stava :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Da otvorix gi ama sq ne6to ne stava  :(

дам темата е старичка с доста повтарящи се постове накрая.

:sayjin :sayjin :sayjin :sayjin :sayjin :sayjin :sayjin

Няма да е лоша идеята да се затвори. Фенки винаги може да откриете а пък тази тема предлага не малко(малко според мен ама и аз не търся това е тема за хора които май си нямат много работа). Поздрави на всички и честита коледа(въпреки че тя не е скоро) :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...