Jump to content
BulForum.com

Изпитите свършиха!


VEDi

Къде ще кандидатствате!  

114 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ида! С пълна сила, след ваканцията, де. То май 6тях да взимам немски, ама в МГ-то ми хареса и не искам да мърдам. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
Аз пак ша хода в МГ-то. Ми добре е - всеки ден намалени часове, компютри... кво повече може да иска човек? Кой е приет в програмистите?

Еххххххххххх всеки ден намалени часове ... Веднъж на две седмици горе долу. Вярно имаше такава практика ама от нашия випуск се обадила няква майка (тъпа п♛тка с извинение) която казала ква е тая анархия ... И от тогава ги намалят по-рядко, всеки ден ....

Компютри - и аз обичам 486/П1 на 166 Мхз, вас програмистите може да ви пуснат и на другите.

А човек може да иска много повече неща ... Но както и да е за мен това е много деликатна тема не искам да налагам мнение, просто бъдете малко по-реалисти.

Ще се видим септември :)

Link to comment
Share on other sites

Ще се видим...Тва за Правеците не знам верно ли е, уж купуваха P4 lol! Кога ще вземат добър копютър като AMD Atlon Xp...

Link to comment
Share on other sites

Съвсем малко offtopic...

Последната конфигурация, която съм видяла да влиза в ОМГ като нова е скромното...

ASUS; AthlonXP ~1700+; 256 DDR; за VGA ще излъжа...; 60GB Maxtor 7200...

Машините бяха 8 и бяха абсолютно идентични, после стана някакво разпределение, от което резултатът обикновено е изчезнала платка... след което някои ги постегнаха. С идеята за P4 не знам какво стана.

Разбира се за кабинет 116 не мога да говоря какво има, там като че ли влизат само богоизбрани.

Имаше единичен зверски случай:

AthlonXP 2800+; Gigabyte KT600 ако не се лъжа (?); 1GB DDR 266; ATI RADEON 9200, 128MB DDR, 128 bit, AGP 8x, TV OUT, DVI (направи ми впечатление); 180GB Seagate Barracuda

който мина и замина. Задържа се на достъпно за хората място само за 3 дена, достатъчно, за да се отчете дейност и ненапразно разточителство на пари предполагам...

Но не може да се отрече, че се стараят да заменят старите DELL-ки със сравнително нови PC-та като ни оставят старите щайги полуотворени пред очите в стая, в която караме 3 часа информатика... да те засърбят ръцете и да си свиеш нещо...не щото ти трябва, просто за спорта, а и ти е интересно дали антика от 92-ра все още работи...

Link to comment
Share on other sites

Иначе какво да ти кажа, N_Igma, радвам се, че си избрал ОМГ, гимназията дава възможности за тези, които избират in-doors живота, с учебник по висша математика под възглавницата и никакви странични интереси, защото как може да си достоен ученик на едно елитно училище, ако се занимаваш с разни абсолютно безполезни, да не говорим, че са и вредни, неща като компютри по няколко часа на ден (като през това време можеш да учиш по нещо..).. колкото и лансирано нещо да са те в ОМГ, мисля, че дори учителите по информатика (поне тези, които преподават на моя випуск - общо 4 души) не оценяват прекараното време пред мониторите като полезно (в повечето случаи си е полезно) Нещата приемат съвсем различни измерения, учиш не това, което те интересува, а това, което учителите смятат, че ще ти е нужно във време, което е неописуемо далечно от тяхното (рядко съм срещала учител, който да е наясно със съвременните технологии, а и с не чак толкова съвременните също...и съм повече от щастлива, че класният ми е един от тези така да се каже модерни хора)

Разбира се това може да се наблюдава навсякъде...

Link to comment
Share on other sites

NightLife, прав си...

Link to comment
Share on other sites

Няма как. Когото кандидатства или е кандидатствал си има мнение по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...