Jump to content
BulForum.com

Спрейове за боядисване на кола?


disagi

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам нужда от малко боядисване на капака на колата ми... Но мисля да мина без цялостно боядисване, а само да пръсна, там където е необходимо. Въпросът ми е - къде в Пловдив могат да ми забъркат точната (доколкото е възможно...) боя в спрей?

 

Благодаря,

Георги

Link to comment
Share on other sites

Само имай предвид, че няма да стане толкова лъскаво, както е оригиналната боя, тъй като обикновено тя се състои от 2 или повече слоя, като най-горният е лака. Само с 1 спрей "3 в 1" се сещаш, че това няма как да се получи. Другият вариант е да вземеш компонентите на боята ти на отделни спрейове, но това разбира се ще ти оскъпи общата цена, а и продължителността на боядисването ще се проточи + това ще трябва да имаш сухо и чисто място за съхнене между отделните слоеве. Спреят доколкото имам информация се ползва за бърз ремонт и най-често стои леко матово.

Link to comment
Share on other sites

Спрейче могат да ти забъркат на ул. Стефан и Обрейко Обрейкови 13. Там има магазин за автобои и доста добре работят :) Но пак си помисли дали си заслужава. По-добре си е цялостно боядисване

Link to comment
Share on other sites

Не се прави на майстор. Със спрея не става нищо. Определено не става матово ама си личи и от самолет, че е пръскано. 2 Компонента са 1 спрей боя и 1 лак.

 

Иначе Драго Колор на ул. Богомил също прави спрейове.

Link to comment
Share on other sites

Не се прави на майстор. Със спрея не става нищо. Определено не става матово ама си личи и от самолет, че е пръскано. 2 Компонента са 1 спрей боя и 1 лак.

 

Иначе Драго Колор на ул. Богомил също прави спрейове.

 

2 компонента са на твойта кола - на моята са 3 (питай Драго). :P Освен това също щях да му го препоръчам, но Драго само смесва (макар и перфектно) бои, но не ги пълни в спрейове. Обаче от боядисването му съм много доволен - 2 пъти вече му се налага да пръска една и съща страна и няма разлика. :punk

Link to comment
Share on other sites

2 компонента са на твойта кола - на моята са 3 (питай Драго). :P Освен това също щях да му го препоръчам, но Драго само смесва (макар и перфектно) бои, но не ги пълни в спрейове. Обаче от боядисването му съм много доволен - 2 пъти вече му се налага да пръска една и съща страна и няма разлика. :punk

 

Нещо ти е стара информацията. Мога утре да щракна етикета от спрея да видиш кой го е пълнил. Само да не стане като реклама :)

 

От боядисването му и аз съм много доволен. Там където ми пръсна моята кола неможеш да кажеш, че е оправяно. Точно по тая информация ми направи и спрей и се правих на майстор и си пръсках предният калник, че ме огънаха. Личи си от километри и за това казах никой да не се прави на майстор. Самия спрей е 2 компонента както казах. Боята може и да е 3.

Link to comment
Share on other sites

Нещо ти е стара информацията. Мога утре да щракна етикета от спрея да видиш кой го е пълнил. Само да не стане като реклама :)

 

 

Възможно е...той ми беше казвал преди време, че не пълни спрейове, но беше отдавна. А тенекеджията, с който работи също е доста добър и не взимат скъпо - и двамата, а качеството, което предоставят е много добро. Малко повече се чака, понеже не разполага с камера за изсушаване, ама се ядва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...