Jump to content
BulForum.com

Анодизация на алуминиеви джанти?


Leper_Messiah

Recommended Posts

Някой прибягвал ли е до нещо подобно и знае ли къде в Пловдив може да се направи? Става въпрос за нещо подобно : http://www.ammetal.com/images_logos/anodized_keychains.jpg Странното е, че с думата "анодозиране" ми излизат само резултати от разни форуми, но нищо от фирми предлагащи го. Не ми се вярва процеса да е толкова специален, че да го няма в България, по-скоро това е някакъв свободен превод и на български името е друго. Някой да има становище по въпроса? Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Търси по ключова дума "Елуксиране на алуминий" или "Алуксиране на алуминий" (и в двата варианта става въпрос за едно и също) - това е правилният термин за "Анодизация"

 

П.с. Те ти малко резултати ма тази тема - Цък!

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че едно време и в "Гагарин" имаха такова нещо, но дали все още действа този цех... и дали приемат външни поръчки..., това вече не знам.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви :) Тия в Драгор изглеждат надеждно, но за жалост май продават само готови продукти, а не правят неща по поръчка...но ще ги пробвам де :) Така и така съм почнал да питам...да знаете и някой грамотен майстор, който да може да ми направи тръба част от изпускателна система с лека извивка? :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...