Jump to content
BulForum.com

premestvane na net


Amigo

Recommended Posts

nqkoi moj eli da mi kaje dali e znae ne6to po vyprosa ?

v momenta jiveq na mqsto A i sym si platil za meseca neta. ako iskam dr mesec da re4em na 10 4islo da se premestq na mqsto B kadeto nqma kabelna kavko trqbva da napravq osven da izvikam service da mi vyvede. dogovora mi za interneta 6te byde li promenen ili trqbva da 4akam na4aloto na avgust za da imam otnovo net?

Link to comment
Share on other sites

Зависи къде ще е това място. Ако останеш зад същия рутер, нямаш проблеми - само да ти пуснат кабелна там. Аз тука си нося модема някой път и до къщи - върви си. И ако мога да се присъединя :) може ли някой да ми помогне да си пусна кабелна тука (в офиса), че хазяина не мога да го хвана да го заведа до офиса, камо ли да носи АКТ16, че не му пише адреса в ЛК.

Link to comment
Share on other sites

Ako vuprosnoto mqsto B ne e mn dale4e moje6 da udalji6 kabela na kabelnata i nqma6 problemi. Drugata vuzmojnost e 4aka6 evrocoma da napravqt su6toto no i da ti vzemat 10-12 leva :)

Link to comment
Share on other sites

Един приятел, когато му беше развалено ПЦ-то си носише модема в комшията, аз пробвах веднай да занеса моя в един фриенд(живее в съседния вход), но не стана, защо така?

Link to comment
Share on other sites

amigo като подадеш молба за преместване в офиса ще си решиш проблема за един ден и таксите които си платил няма да изгорят

 

naggi това което казваш с преместването става само ако двете места на които използваш модема са на един и същ ъпстрим и даунстрим а те са различни за всеки нод (мястото от кадето се преобразува да мине от оптиката към коксиална мрежа ),а тези места са по няколко в квартал

 

George_131 мрежата до твоя приятел явно не е изградена с възможност да работи обратния канал може дори да гледате от различни усилватели

а може и връзката с компютара да не си я направил правилно

ако твоя модем е включен по мрежова карта може би е трябвало и нея да занесеш ;)

Link to comment
Share on other sites

George_131 мрежата до твоя приятел явно не е изградена с възможност да работи обратния канал може дори да гледате от различни усилватели

а може и връзката с компютара да не си я направил правилно

ако твоя модем е включен по мрежова карта може би е трябвало и нея да занесеш ;)

Тва за LANката го знам, но аз сам с USB :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...