Jump to content
BulForum.com

Странно забиване нас Хард


Recommended Posts

Здравейте,имам хард който през няколко секунди "фрийзва"...забива тотално даже и мишката неможе да се мърда и след 2-3 секунди работи перфектно. Постоянно се редува през 3-4 секунди да работи и после забие(не го прави на определена операция,даже забива като се влиза в папка).

Нямах много време да му пусна ХД-регенератора, но не ми мяса, поне по държанието, да е с лоши сектори, нов е и отскоро почна така. Хардчето е Сиигейт Баракуда 320-ка. Прави го и когато е студен, изключвам прегряване.

Преинсталация не го оправя,даже бавно си зарежда windowsa.

Освен от кофти сектори, може ли от нещо друго да е, че нямах много време да го потествам?

В харда е със сигурност проблема.

 

П.П. Сега видях,че има тема за целта, ако може някой модератор да е премести там.Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Да, или кофти SATA кабел, износени сата конектори и т.н., сата кабелите ги дават с доста малко икли включване/изключване. Смени кабела с нов и след това на друг порт пробвай.

Можеш да разгледаш харда за клатещи се спойки.

Link to comment
Share on other sites

Да, или кофти SATA кабел, износени сата конектори и т.н., сата кабелите ги дават с доста малко икли включване/изключване. Смени кабела с нов и след това на друг порт пробвай.

Можеш да разгледаш харда за клатещи се спойки.

С друг хард работи нормално значи отпадат кабели(и на мен това ми мина през акъла),пробах на друг порт пак същото...това за спойките трябва да погледна.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...