Jump to content
BulForum.com

Obidite kato sledstvie ot kompleksite


Recommended Posts

Poznavam mnogo hora-pulni kompleksari, koito postoqnno obijdat, tui kato ne mogat da se za6titqt po drug na4in. Stava duma za hora, koito sa tolkova grubi, nahalni, a i nisko inteligentni, 4e postoqnno se opitvat da izbivat kompleksi, kato tursqt nedostatuci u drugite. A ponqkoga dori i da ne su6testvuvat takiva, vuprosniqt tip hora otnovo se zaqjdat. Prosto im stava leko na du6icata. Vuprosut e, 4e az li4no ne moga da turpq takiva individi. Ta vuprosut mi e: Vie kak se spravqte s tqh? Principno mi haresva misulta "Ubii prostaka s mul4anie", no kogato ve4e granicata e prekra4ena, ne moje da se mul4i, a da se govori ili deistva. Aide kazvaite vie kak reagirate v takiva situacii, za6toto naskoro mi se slu4i da si imam rabota s edin takuv "sladur"

Link to comment
Share on other sites

Aide kazvaite vie kak reagirate v takiva situacii, za6toto naskoro mi se slu4i da si imam rabota s edin takuv "sladur"

Колкото и да ви е странно - такива "елементи" са особено полезни за личното ви израстване. Когато стигнеш до момента такъв човек да не оказва пагубно влияние върху собсвеното ти душевно равновесие и дори напротив - да ти доставя fun, тогава разбираш, че си надвил човешката простотия и си преминал в съвсем друг етап от личностното си развитие. Не е лесно, но с времето става, ако човек си дава постоянно сметка за това, разбира се.

Според мен това е действието - да преоцениш собствената си философия и да възприемеш подобни субекти не като дразнители, а като инструменти, подпомагащи собственото ти развитие ;)

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да ви е странно - такива "елементи" са особено полезни за личното ви израстване. Когато стигнеш до момента такъв човек да не оказва пагубно влияние върху собсвеното ти душевно равновесие и дори напротив - да ти доставя fun, тогава разбираш, че си надвил човешката простотия и си преминал в съвсем друг етап от личностното си развитие. Не е лесно, но с времето става, ако човек си дава постоянно сметка за това, разбира се.

Според мен това е действието - да преоцениш собствената си философия и да възприемеш подобни субекти не като дразнители, а като инструменти, подпомагащи собственото ти развитие ;)

absolutno saglasna sam s tova koeto kazva6 Godfather.spored men ne trqbva da se obra6ta vnimanie na takiva hora...priemaite vsi4ko s mnogo fun i tolkoz :)

Link to comment
Share on other sites

Абе мама му стара, не знам вече в колко теми чета за комплексари, за избиване на комплекси и са всякакви подобни щуротии. Не ви ли писна?? Вече като я чуя тая дума (и нейните производни) и ми става лошо... Какъв ви е замисъла? Каква ви е целта? Почвам да си мисля че именно хората които ги пускат тея теми са най-големите комплексари!!!

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да ви е странно - такива "елементи" са особено полезни за личното ви израстване. Когато стигнеш до момента такъв човек да не оказва пагубно влияние върху собсвеното ти душевно равновесие и дори напротив - да ти доставя fun, тогава разбираш, че си надвил човешката простотия и си преминал в съвсем друг етап от личностното си развитие. Не е лесно, но с времето става, ако човек си дава постоянно сметка за това, разбира се.

Според мен това е действието - да преоцениш собствената си философия и да възприемеш подобни субекти не като дразнители, а като инструменти, подпомагащи собственото ти развитие ;)

Прав си, Godfather. Дано да успея да го постигна, защото на теория и аз го знам, но невинаги успявам да приема нещата така. Защото когато отсрещният прекали, е не само трудно, но и почти невъзможно да останеш безразличен и дори да ти е смешно. BTW, ти винаги ли успяваш да приемеш нещата така, без капка гняв и неприязън?

Link to comment
Share on other sites

Прав си, Godfather. Дано да успея да го постигна, защото на теория и аз го знам, но невинаги успявам да приема нещата така. Защото когато отсрещният прекали, е не само трудно, но и почти невъзможно да останеш безразличен и дори да ти е смешно. BTW, ти винаги ли успяваш да приемеш нещата така, без капка гняв и неприязън?

Знам, че не е лесно, но това ъ пътят - иначе започваш сам да се тормозиш, че и другите да те довършват.

Дали го правя не знам, просто имах много години за да си мисля по въпроса и да опитвам. Освен това през тези години съм се сблъскал с неимоверно количество подобни субекти от всякакъв калибър. Ако не се бях научил да превъзмогвам възприемането им като дразнители, сигурно вече щях да съм луднал отдавна :wir

Link to comment
Share on other sites

Super mnogo se zabavalqvam na takiva sladuri az nai veche v chata v realniqt jivot ne poznavam takiva mojebi samo 1 ili 2ma no te mi pravqt smqh na dushata poveche ot kolkoto da me qdosvat Gothic^Lady pusni si Lion King 1 i chui kvo vikat "ne se korkai" :tongue

Link to comment
Share on other sites

be edna patka mi pravi problemi i mi govori gluposti za van6en vit a tq ne e po dobre.govori mi ydrqme vika mi tapotii pred treniorite mi i mi se xili 4e e mnogo golqma i mnogo znae.zna4i ne moa da q udarq 4e e momi4e.ma mi se ka4va na glavata.po edno vreme po4nax i az da i govorq posle i obiqsnqvax 4e e tapa i az sam prav ma tq si govori neinite prostoii.i edna deto se kara6e s neq mi kaza da kaja na onaq 4e pak kat po4ne "mlakni i pazi ti6ina pada6 mnogo nisko" i sq 6a go probvam :)

Link to comment
Share on other sites

Super mnogo se zabavalqvam na takiva sladuri az nai veche v chata v realniqt jivot ne poznavam takiva mojebi samo 1 ili 2ma no te mi pravqt smqh na dushata poveche ot kolkoto da me qdosvat Gothic^Lady pusni si Lion King 1 i chui kvo vikat "ne se korkai"  :tongue

:D Opravi mi nastroenieto naburzo:) Gledala sum go dosta puti. Mnogo qk film, MNOGO!:) Blagodarq ti:) :music

Link to comment
Share on other sites

be edna patka mi pravi problemi i mi govori gluposti za van6en vit a tq ne e po dobre.govori mi ydrqme vika mi tapotii pred treniorite mi i mi se xili 4e e mnogo golqma i mnogo znae.zna4i ne moa da q udarq 4e e momi4e.ma mi se ka4va na glavata.po edno vreme po4nax i az da i govorq posle i obiqsnqvax 4e e tapa i az sam prav ma tq si govori neinite prostoii.i edna deto se kara6e s neq mi kaza da kaja na onaq 4e pak kat po4ne "mlakni i pazi ti6ina pada6 mnogo nisko" i sq 6a go probvam :)

Mda i moqt problem be6e podoben. Vuprosnoto mom4ence, za koeto govoreh, me obijda puli4no pred suma ti narod-vse hora, koito ne me poznavat. I za tqh e nai-lesno da mu povqrvat. A toi ne moje da se vidi kak izglejda... tststs mnogo im se radvam na takiva prosto... Bez da go obijdam, mu obqsnih kak stoqt ne6tata i 4e prosto e super naglo ot negova strana, puk i ne se zaqjda, s kogoto trqbva. Vse o6te ne mi e otgovoril na PM-a, a moje i da ne go napravi. No za nego ima edin problem-nai-kusno vuv vtornik 6te se vidim, puk togava... Dano da mi izdurjat nervite, 4e ako o6te edna dumi4ka mi kaje, prosto ne znam na kakvo sum sposobna i 4estno kazano ne mi puka dali 6te si izpatq, no nqkoi hora trqbva da se nau4at na elementarno vuzpitanie. Obiknoveno to se polu4ava do 7-godi6na vuzrast, no qvno pri nqkoi hora e zna4itelno po-kusno, ako vuob6te se pridobiqt takiva ekstri kato kultura:) :music

Link to comment
Share on other sites

Sblusaka mi s takiva hora vinagi me e razsmival :)

Moje bi predi vreme kogat bqh xlapenze sum stql da vlqza v dvuboi....no sega ne.

Prosto si pravq showto :)

E predpolagam vsi4ko si ima granizi ;)

Link to comment
Share on other sites

Sblusaka mi s takiva hora vinagi me e razsmival :)

Moje bi predi vreme kogat bqh xlapenze sum stql da vlqza v dvuboi....no sega ne.

Prosto si pravq showto :)

E predpolagam vsi4ko si ima granizi ;)

Ama suglasna sum. I az sum si mul4ala s vuprosniq 4ovek meseci, no kogato igrata zagrubee, koagto 4a6ata prelee i kogato maitaput grani4i ve4e s naglost i visokomerie... i tova ne6to ne e vednuj, a naistina meseci... trudno se premul4ava. :music

Link to comment
Share on other sites

kogato maitaput grani4i ve4e s naglost i visokomerie... trudno se premul4ava.  :music

И на мен ми се е случвало да ми кипне от такива хора. Спомням си как ми причерня пред очите, как виждах главата на онзи келеш да се пръсва на хиляди малки късчета....Все още не мога да разбера как се сдържах да не го смачкам...така че съветът ми е : спокойствие! Не позволявайте на дадения човек да ви изкара извън нерви, be cool, zero cool! ;)

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се е случвало да ми кипне от такива хора.  Спомням си как ми причерня пред очите, как виждах главата на онзи келеш да се пръсва на хиляди малки късчета....Все още не мога да разбера как се сдържах да не го смачкам...така че съветът ми е : спокойствие! Не позволявайте на дадения човек да ви изкара извън нерви, be cool, zero cool! ;)

Mdaaam, taka e. 6te se opitam :) To sled 2-3 dni 6te s proli4i dali sum uspqla da zapazq spokoistvie :P No ina4e mersi za suveta. Aide otivam da si vzimam du64e, 4e ot tova lqto poludqh (to dokato se stopli voda v boilera i az pak okupiram du6a ;) ). Ama v ob6ti linii taka... taq jega... :wacko: Aide da ne kazvam, 4e i warn moje da imam, ako se izrazq kakto obiknoveno :) bye bye i lek den na vsi4ki :music

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...