Jump to content
BulForum.com

Цифрова ТВ на компютър


Recommended Posts

Просто всеки ден попадам на уникално мързаливи хора, което вече почва да ме плаши... :confused

ти наистина ли не разбираш или се правиш, че не разбираш? :unsure:

това, че аз или някой друг е решил да не ползва директно страницата ти, за да гледа онлайн си е мой/наш личен изобр. така сме решили, така сме направили. какъв е проблема?

казах ти го още в по-горния пост - с плейлиста заредена в плеъра е много по-лесно и удобно. поне за мен.

 

п.п. и нещо си в грешка за "уникално мързеливите" хора. според теб кое е по-лесно - да отидеш на сайта и да "click-неш върху картинката" или да намериш изходния код на страницата(да намериш програма, която да ти sniff-ва), да изкараш адреса на stream-a, да си направиш една плейлиста и да си я попълваш канала по-канал? нещо май май ... гроздето е кисело, а?

евала, че си си направил труда да събереш всички канали, които ги дават по кабелните/цифровите оператори и да ги сложиш на едно място, но все пак всеки сам за себе си решава какво и как да ползва в интернет пространството.

Link to comment
Share on other sites

ти наистина ли не разбираш или се правиш, че не разбираш? :unsure:

това, че аз или някой друг е решил да не ползва директно страницата ти, за да гледа онлайн си е мой/наш личен изобр. така сме решили, така сме направили. какъв е проблема?

казах ти го още в по-горния пост - с плейлиста заредена в плеъра е много по-лесно и удобно. поне за мен.

 

п.п. и нещо си в грешка за "уникално мързеливите" хора. според теб кое е по-лесно - да отидеш на сайта и да "click-неш върху картинката" или да намериш изходния код на страницата(да намериш програма, която да ти sniff-ва), да изкараш адреса на stream-a, да си направиш една плейлиста и да си я попълваш канала по-канал? нещо май май ... гроздето е кисело, а?

евала, че си си направил труда да събереш всички канали, които ги дават по кабелните/цифровите оператори и да ги сложиш на едно място, но все пак всеки сам за себе си решава какво и как да ползва в интернет пространството.

 

Евала.

Link to comment
Share on other sites

Отдавна съм се отказал да споря и да влизам в диалог с разни комплексирани форумни момченца, които си прекарват личния живот пред компютъра, просто реших да си кажа мнението, макар все едно да говоря на клавиатурата си... хубаво е че се подкрепяте, но ако можехте малко и да се позамислите върху нещата, щеше да е още по-добре. ;) :huh:

 

Хубав ден и бъдете щастливи. ;)

 

Кой те натиска че звъниш? Никой не ти е искал мнението,и ти бъди здрав,умрял или какъвто се сетиш.

Link to comment
Share on other sites

След всичкото това четене, само не разбрах, какво толкова трудно има да си ползвате сайта, ами търсите всякакви начини да свалите плейлистата с адреисте и да я сложите в плеъра си?

 

С удоволствие бих гледал само от сайта, но не виждам начин да активирам deinterlace.

Според теб, приятни ли са за гледане нащърбените текстове и цифри, които текат непрекъснато по ТВ Европа?

Харесва ли ти назъбеното изображение на БНТ 1 или на Канал 3?

Има ли начин през сайта да се чете EPG-информацията на някои от каналите?

 

И аз като samkijot ще кажа, че сме благодарни на хора като теб за положените усилия, но в никакъв случай не мога да се съглася с квалификацията "уникално мързеливи".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...