Jump to content
BulForum.com

download na filmi


Recommended Posts

Основно Warez.Ru!!!

От време на време ArenaBG

Като става въпрос за торенти - www.rewindtv.net и IsoHunt

И e-Mule-то ми е пуснато почти виначи, но цели филми от там не дърпам, предимно разни серийки на анимации и музички.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Главно от warez.ru;data,bg;mbox.tv;arenabg.com

Link to comment
Share on other sites

Napulno sum suglasen...Warez.tv( wareza na Visio) nqma filmi ot 1912 no ima mnogo po interesni ne6ta...Filmite se poqvqvat mnogo po burzo tam ot kolkoto tuk i s po dobro ka4estvo.. Uploadva se po burzo ,zashtoto samite useri upload skorosta im e 5 puti po visoka ot upload skorosta na teq s Zlatna tarifa....

:punk

Тук грешиш!!B Warez.tv може да има много неща и да се сваля с 2-3мгб/сек,но сайта е толкова зле оформен че не ми се говори.На всички категории(игри,филми) дизайнът е съвсем различен.Последно когато разглеждах този сайт директорията на игрите беше в червено и бяло,на филмите в тъмносиныо и българско заглавие,а пък МП3-ките бяха по букви.Кжете ми к`во е т`ва??? :angry1 :angry1 :angry1 Относно темата Warez.ru rulzz,но аз използвам и arena.bg

Link to comment
Share on other sites

Ами честно казано все по рядко дърпам от вареза по-простата причина, че няма това което търся, а и никой не обръща внимание на рекустите ми. В момента дърпам от MVGroup.org скоростта ми е същата като към вареза. Иначе доста работи имаме.

Link to comment
Share on other sites

Най-добре си инсталирай iMesh а и ще намериш всъкакъв вид филми музика и т.н.

Да и аз я имам тази програма обаче тегля филм за около 20 часа .Но има риск да ти прекъсне свалянето на филма по всяко време :devil

Link to comment
Share on other sites

Нямало филми от 1912 ама имало еди кво си...

Ами новите филми ги има НАВСЯКЪДЕ. Не е хич трудно да си го намериш, защото е НОВ, интересът е голям и го теглят и ъплоудва повече хора. Но я тръгни да си търсиш някоя стара класика да видим тогава...

WAREZ.RU Rulez!!!

Link to comment
Share on other sites

Нямало филми от 1912 ама имало еди кво си...

Ами новите филми ги има НАВСЯКЪДЕ. Не е хич трудно да си го намериш, защото е НОВ, интересът е голям и го теглят и ъплоудва повече хора. Но я тръгни да си търсиш някоя стара класика да видим тогава...

WAREZ.RU Rulez!!!

С теб съм :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Най-добре си инсталирай iMesh а и ще намериш всъкакъв вид филми музика и т.н.

Ако ми кажете и как работи това чудо. Пуснах да търси един филм и копютъра леко заби (хубаво, че имам тесла :P )

Link to comment
Share on other sites

Ами щом си го инсталирал, пишеш какво да търси и какъв вид е (филм, музика или нещо друго) и това е. Да не би да ти е малко рама, че ти е забил компютъра.

Link to comment
Share on other sites

Във Warez.ru има много богат избор и най-често свалям от тук,но в последно време нямам нерви,защото скоростта,с която дърпам е адски малка и не ми се чака :( не че преди скоростта ми е била по-голяма,но явно съм имал повече нерви да чакам.

Link to comment
Share on other sites

Хич не са глупави торентите, глупави са тия, дето не знаят как да ги изпозват :P ! Щото на обикновено сваляне към международен връзката ми е до 5К :angry: , а с торенти се качва до 30К :rolleyes: . Освен това много повече и ПО-СТАРИ :woot нещица можеш да намериш на торенти, отколкото на http. Ако на някой му се занимава с торенти, ето ви адреса, който най-много ползвам:

 

http://s4.isohunt.com/

 

И не слушайте като ви казват, че BitComet-ата била по хубава от BitTornado-то! По-хубава е само на външен вид!!!

Link to comment
Share on other sites

Warez.ru са най-добрите! Откъм съдържание имам предвид. За оформлението има много още да се желае. Търсенето в раздела Moviez е ужасно. Пускам например да търси френски филми, а ми вади цял куп американски. Някои филми пък изобщо не са вкарани в базата данни и могат да се открият само от Search. Дано някой се хване да пооправи малко нещата.

Link to comment
Share on other sites

Warez.ru са най-добрите! Откъм съдържание имам предвид. За оформлението има много още да се желае. Търсенето в раздела Moviez е ужасно. Пускам например да търси френски филми, а ми вади цял куп американски. Някои филми пък изобщо не са вкарани в базата данни и могат да се открият само от Search. Дано някой се хване да пооправи малко нещата.

 

Сигурен ли си, че не ти се получава така при търсенето заради това, че има доста коопродукции? Лично аз до сега не съм имал никакви проблеми с използването на филтъра на филмовият каталог.

Напиши в закърфичената тема Movies@warez.ru заглавията на тези филми, които не откриваш в каталога. Там е прието да се сигнализира за подобни проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си, че не ти се получава така при търсенето заради това, че има доста коопродукции?

 

Ами може и да е заради копродукциите, но е дразнещо. Аз смятам за френски само филмите, в които се ГОВОРИ на френски език, а не американските продукции, снимани във Франция, където французите присъстват само като помощен персонал. В края на краищата наскоро в България снимаха някаква копродукция със Стивън Сегал, но едва ли някой би нарекъл този филм български. :confused

Link to comment
Share on other sites

Надявам се знаеш, че каталогът на warez.ru черпи информация за филмите от IMDb. Никой не променя информацията, която се взима от там и се вписва в нашият каталог. Това, че на теб ти се струва неправилен начина, по който от IMDb описват националноста на даден филм, не е от голямо значение. Надявам се, че осъзнаваш това. Общо взето доста неоснователни претенции имаш.

Ако си решил да ми отговаряш, не го прави в тази тема, а използвай ЛС. Вече достатъчно се отклонихме от нея.

Link to comment
Share on other sites

Свалям от Warez.ru ама не много често защото по принцип гледам online от mbox.tv.Пък и ако е оттам не знам как да свалям-пише копирайте файловете и ....!А къде са файловете? :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...