Jump to content
BulForum.com

GSM do 250 lv?Samsung X 100?Ili drug?


DANKO

Recommended Posts

Hi na vsi4ki!

Iskam da vi pomolj za malko pomo6.Sigurno ve4e mnogo pati se e slu4valo njkoi da poiska pomo6 pri izbor na GSM.Daite idej za tel. do 250 lv.Sprjl sam se na X 100 na Samsung,no iskam da razbera dali si zasluzava!http://www.mobilebulgaria.com/mobile.php?id=199 - drug model-malko po-skap no Sagem?Ako pak imate drugi idei,6e se radvam da gi 4uj!

Blagodarsko!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм от няколко месеца със Х100. Има си всичко, ако не търсиш камера, разбира се :rolleyes:

Удобен, чудесен сигнал, GPRS, MMS и другите подобни екстри. Недостатък - на мойто говорене изкарва 3 дена батерията, няма IR или Bluetooth. Но все пак за тези пари е прекрасен.

 

Sagem няма да го коментирам въобще :music

Link to comment
Share on other sites

samsung x100 e много добър телефон ;)

както каза Paragon

Има си всичко, ако не търсиш камера, разбира се

 

цветовете са му перфектни и има и много добра анимация.Полифоничните мелодии са също много добри.Ако не се лъжа са 40тона.Чуват се силно.Има такива които са с реплики и вибрация.Малко дизайнът не ми харесва но с времето ще свикнеш.Също така е и лек ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз имам много добро впечатление от X100 макар да съм намислил да взимам X600, но има опция и първия да взема макар, че IR доста ще ми липсва.

 

Слабата издръжливост на батерията е слаба страна на всички SAMSUNG телефони, но не е чак такъв проблем - на 3 дена ако те мързи да го бутнеш за час-два да се зарежда то ще те мързи и да излезеш от вкъщи :)

Link to comment
Share on other sites

Sagem X6...

279 лв.

камера, Hi-Fi мелодии, 65 000 цвята, инфраРЕД, и бая още екстри... :punk

Иначе Х100 въобще не е лош, аз съм със С100 и съм много доволен, а те са почти еднакви... B)

Link to comment
Share on other sites

Брата има Ксъ100 и като цяло доволен, мен обаче хич не ма кефи - дисплей ижким 65к шарения, ма има по-добри изпълнения технологично, полифонията и тя ужким готина пък слаба/тиха (то на кой телефон ли е силна де), никъде няма кабел за ПЦ и трябва яка набутка с ВАП иначе тия близо 10мб трудно се пълнят :)

Няма вибра+саунд едновременно (голяма простотия)

Link to comment
Share on other sites

полифонията и тя ужким готина пък слаба/тиха (то на кой телефон ли е силна де), никъде няма кабел за ПЦ и трябва яка набутка с ВАП иначе тия близо 10мб трудно се пълнят

1.Полифонята е доста силна (с това са известни телефоните на Самсунг)

2.Кабел не се намира хич трудно...даже си е направо лесно...

Link to comment
Share on other sites

1.Полифонята е доста силна (с това са известни телефоните на Самсунг)

2.Кабел не се намира хич трудно...даже си е направо лесно...

хм, според мен не си много прав

1.полифонията никва я няма. кво като е 40 полифонична, като не можеш да я чуеш ква е файдата

2.кабел досега не съм видял. едно момче от нашия клас още не може да се намери. а и освен това паметта не е обща. например за йава приложения са отделени едва 500 килобайта. повечето памет, ако не се лъжа 4 мегабайта, ако не и повече, са отделени за ММС.останалата памет е разпределена за звуци, картинки и гласов запис

3.дизайна като цяло не е лош, дисплея е сравнително добър-общо взето само полифонията и паметта куца

Link to comment
Share on other sites

изобщо не са малко, просто са лошо разпределени.

според мен телефона наистина си заслужава, и аз се чудех между него и м55 избора беше труден но аз взех м55 заради повехето му памет за йава

Link to comment
Share on other sites

Като стана въпрос за М55,да споделя малко личен опит с тоя телефон.Имам такъв от половин година и досега два пъти ми се изтрива целия указател.Звучи глупаво,обаче вторият път беше днес.Снощи си включвам телефона и след 2 часа виждам че не му светят страничните лампички.Изкл-чих го и го включих и се оправи.След тва говорих два пъти и на сутринта влизам в указателя,обаче-Курец,няма никой.Ся знайте ли кво ми е на душата... :wir

Link to comment
Share on other sites

ot samsung X100 nedovolni niama iaka polifonia - mmf melodii i midita lesno

se svaliat ot ruski wap sitove i ot wap sita na data.bg - eto i drugi adresi tuk

 

za sagem X6 sashto e perfekten telefon nikakvi kritiki i oplakvania kam nego

osven kam klaviaturata mu samo tia e leko kalpava, java niama no poddurja

platforma in fusio ne sam tarsil za neia dali se namirat lesno prilojenia

Link to comment
Share on other sites

Sagem-а е страшен! Един приятел има такъв и го е изпускал сигурно 40 пъти. Просто корпусът и дисплеят са му толкова надраскани, че не прилича на телефон. Обаче е желязен и си работи - дори и камерата работи перфектно след толкова изпускания!

Link to comment
Share on other sites

Като стана въпрос за М55,да споделя малко личен опит с тоя телефон.Имам такъв от половин година и досега два пъти ми се изтрива целия указател.Звучи глупаво,обаче вторият път беше днес.Снощи си включвам телефона и след 2 часа виждам че не му светят страничните лампички.Изкл-чих го и го включих и се оправи.След тва говорих два пъти и на сутринта влизам в указателя,обаче-Курец,няма никой.Ся знайте ли кво ми е на душата... :wir

и при мен веднъж стана така, но предполагам че аз си бях виновен.

бях го включил с дата кабел като едновременно копирах от него, копирах на него и играех на няква игрица. в един момент телефона просто изключи.като го включих нямаше адресен указател.добре че стана още на втория ден слд като си го купих, още не бях изтрил номерата от сим-а. затова сегаси карам с адресен указател, понеже само на него може да се наглася гласово набиране, но не съм си изтрилсима-тоест имам номерата 2 пъти, но това не е проблем, тъй като показва само адресния указател

Link to comment
Share on other sites

Sagema sum go vijdal i mn me kefi. Za tiq pari polu4ava6 mnooooo ne6ta. Kamerata naprimer-Samsunga nqma. A kolkoto do dizaina...Samsunga e po-qk, ma koi ti gleda 4erupkata-vajno e sudurjanieto :D

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с Х100 и съм много доволен. Полофонията се чува, дисплея е добър, а 10 МБ памет си е предостатъчна. Такива глупости като камери не уважавам. :P За тая цел си има цифрови апарати.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

az su6to sam s takyv telefon i smeq da tvyrdq ,4e e prosto prekrasen. Edinstvenite nedostatyci ,4e lipsva IrDa i Bluetooth, no za smetka na tova ima data cable-4e, koeto struva 35 leva , a ako se pozainteresuvate malko pove4e i po-evtino moje da go namerite.

Za pametta:Памет 9MB-MMS/мелодии + 600Kb-JAVA mb

nqma da komentiram, zashtoto v momenta imam obshto 4 igri v telefona i moga da sloja oshte tolkova . 8 igri mislq ,4e sa predostaty4no;)

A koito si tyrse kabel4e moje da si pory4a ot :

http://www.mobilebulgaria.com/accessories/view.php?id=77

Link to comment
Share on other sites

Ми и аз мога да кажа в полза на Самсунга че си струва паруте , ама тея 7мб май бяха само за ММС и се едно ги нямаш ;)

Sagem-а е як , ама предишните модели ( говоря за едно време) бяха леш!

Ама сега сигурно са ги пооправили :)

Иначе за тея пари могеш да си земеш Motorola E365.... VGA , Yamaha soud system , 2mb памет ( но динамична ) .

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...