Jump to content
BulForum.com

LOGO za WAREZ.ru


PePfx

Koe logo vi haresva?  

90 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Segashnoto si e dobre! Niakoi moje li da mi odgovori zashto postoiano pitate za novosti po saita...a sega i novo logo  :angry:

ima edin laf nedei smenqi neshto koeto si varshi dobre rabotata.. ama mesto da se davat idei koito biha ulesnili rabotata po site-a userite se naso4vat samo kam kozmeti4ni promeni...

 

 

do kolkoto logo-tata na 1 samo "the ultimate site" natpisa mi dopada.. a kato cqlo 6-to mi e simpati4no

Link to comment
Share on other sites

Мисля че ако има лого, то трябва да е малко по-сериозно, а не майтапчийско като тези щуротии. Те не се връзват със сегашния строг и "заплашителен" вид на сайта. И най-важното е- ТРЯБВА ДА Е СТИЛНО, като сегашното. А тези тук не са...

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм на мнение , че сегашното лого си е достатъчно добро. Иначе от тези 5 ми се струва достатъчно семпло и добро /останалите ми се виждат малко претруфени/...

Link to comment
Share on other sites

Мисля че ако има лого, то трябва да е малко по-сериозно, а не майтапчийско като тези щуротии. Те не се връзват със сегашния строг и "заплашителен" вид на сайта. И най-важното е- ТРЯБВА ДА Е СТИЛНО, като сегашното. А тези тук не са...

napulno te podkrepqm za tova izkazvane

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ЗА да си остане сегашното.Стига вече сме се опитвали да си орезилим уарез-а.

Link to comment
Share on other sites

И в предишната тема и сега се мъча да харесам някое, но да не си кривя душата, за нито едно от показаните не искам да излъжа че ми харесва като гласувам за него... Null Vote :(

Link to comment
Share on other sites

никое. прекалено шаблонно изглеждат... бъдете по-креативни, с по-развинтено въображение :)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че вече сте разбрали какво иска мнозинството: НАЙ-ДОБРЕ ДА СИ ОСТАНЕ СЕГАШНОТО ЛОГО или ако ще се сменя, нека да е нещо сериозно и стабилно, не като повечето от предложените. Искаме (или поне аз) жесток облик, а не сайт за запознанства B) . Ако твърдо ще се сменя, що не направите нова анкета като се съобразите и с постовете :)? И... нещо не разбрах - ще се сменя ли целият дизайн?

Мерси за вниманието :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...