Jump to content
BulForum.com

Въпрос за лаптоп


Recommended Posts

онзи ден бях до един приятел който работи в техномаркет и видях един лаптоп който много ми хареса.Запитването ми е дали си заслужава , ето и параметрите който ги запомних

заслужава ли си за парите ?

 

 

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09080696

Link to comment
Share on other sites

и аз мисля скоро да взимам някакъв, та след ровенето по различни форуми се оказа, че Acer напоследък правят доста читави неща.

Като слабост и съответно по-ниската цена идва от корпуса ( или поне останах с такова впечатление ).

Link to comment
Share on other sites

пич, много ясно че ще е по-евтино като е 5 пъти по-слабо, кво ми сравняваш i5+ati със pentium dual-core+вградено видео, което едва подкарва Full HD?

 

Като слабост и съответно по-ниската цена идва от корпуса ( или поне останах с такова впечатление ).

Мда, аз имам някакъв Aspire на 2 години, който пускам на месеца няколко пъти, от вкъщи не е излизал, а тъчпада и палмреста му са излъскани вече (!!)

Освен това като пиша и ръката ми минава на сантиметър над тъчпада постоянно забива стрелката в някой ъгъл.

Като цяло IBM-а ми, който е на 5 години и n-та употреба е по-запазен, използвам само него заради усещането и удобството, въпреки че Ацер-а е значително по-бърз.

 

Ако усещането на играчка и евентуалното амортизиране за 2-3 години не са проблем, мисля че Acer е най-добрия избор измежду пластмасовите лаптопи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...