Jump to content
BulForum.com

arcanum


lpbrok

Recommended Posts

sled kato si dl arcanum, pusnah si 2-ta file-a s daemon tools i install NO:

 

ERROR 1305. Error reading from file:

F:\Sierra\Arcanum\arcanum2.dat. Verify thet the file exists and that you can access it.

 

a file-a si su6testvuva !!!

nqkoi mouje li da mi kaje kak da se opravi tova?

nqkoi da e instaliral igrata predi tova?

Link to comment
Share on other sites

mmmmmmm NE ! nqma !!!

tva iso e razvaleno!!!

kajete nqkoi dali go e teglil ??? dali e install igrata ot iso-to na cd2 ? 6tot pri men kato copy dadeniq file(arcanum2.dat) mi dava gre6ka (cyclic redundancy check) a spored men tva zna4e 4e iso-to e razvaleno??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

I pri men taka... ne samo s lubimia Arcanum (da se sveti imeto Mu) no i s o]e kup igri... Ve4e go teglq ot arenata i ot datata :wacko: tva 6e iska vreme... EDIT: O6te 8 4asa i disk 1 6te e gotov... za CD2 ne mi se misli... ako tezi nqmat problem 6te se tutorial-na kak da gi uploadna (to nqma mqsto am vse pak da opitam)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Много готина игра, но и много сложничка, може би това е прави толкова хубава. Бях е почнал, но е някак си доста дълга, като че ли и доста лутане пада, иначе игричката си заслужава. Ако играех с някой мулти може би повече щеше да ме зариби. Ако се организираме да поцъкаме ще е яко може би :lol:

 

едит: Ей батка, ся забелязах, че ти си сложил темата :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ERROR 1305. Error reading from file:

F:\Sierra\Arcanum\arcanum2.dat. Verify thet the file exists and that you can access it.

Този проблем го реших по следния начин (изхождайки от инструкциите в тази тема) - отворих .bin файла с WinISO, разархивирах го на хард диска си, пуснах ScanDisk на въпросното устройство и след като премахна намерените грешки, от файловете на CD-то направих .iso файл, с който успешно инсталирах играта.

 

Но имам друг проблем - след определено време игра ми се bug-ва картината: застива на картината, която ми е в момента, всичките обекти (герои, NPC-та, critteri) по картата стават тъмни петна, при движението им по екрана оставят тъмни дири. Като скролирам последната линия на екрана (ако скролирам наляво - в лявата част на екрана) започва да ми се повтаря и наслагва. Иначе играта си върви - Inventory, Character, World Map ми ги отваря, нямам проблеми да си задам waypoint-и и героя ми да върви, но екрана е пълен шит. При load екрана става чисто черен. Пробвах да update-на до последната версия - същото. При някой друг появявал ли се е този проблем и ако да - как да го fix-на.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...