Jump to content
BulForum.com

KariZma


beba^

Recommended Posts

1-2 яки песни... То т`ва май са им всичките песни. До колкото знам още нямат издаден албун, а са на сцената колко... 3 години? И са "звезди" :confused

Link to comment
Share on other sites

Black_Hacker - http://www.karizma.hit.bg .hmm ne bili zvezdi? mi ako ne bqha nqmashe da sa vseobshi lubimzi sled tolkova vreme i nqmashe da se chaka s netarpenie `EkLiSiAsT`.Bezporen fakt e che sa adski talantlivi pretijavat strahotni glasovi dani, viziqta na video clipovite e na nujnoto nivo,pishat bojestveni textove( ne samo za sebe si) naprimer-M.Ilieva i t.n.Ako ne beha talanti nqmashe daje kretizite da gi priznaqta.Che vi vidq kato zapochnite da si tananicate nowiq single :music Nima ne si prepqvahte 2002 kolko mi lipsvash a? :)

Link to comment
Share on other sites

Black_Hacker  - http://www.karizma.hit.bg .hmm ne bili zvezdi? mi ako ne bqha nqmashe da sa vseobshi lubimzi sled tolkova vreme  i nqmashe da se chaka s netarpenie `EkLiSiAsT`.Bezporen fakt e che sa adski talantlivi pretijavat  strahotni glasovi dani, viziqta na video clipovite  e na nujnoto nivo,pishat bojestveni textove( ne samo za sebe si) naprimer-M.Ilieva i t.n.Ako ne beha talanti nqmashe  daje kretizite da gi priznaqta.Che vi vidq kato zapochnite da si tananicate  nowiq single  :music Nima ne si prepqvahte 2002  kolko mi lipsvash a? :)

Не да се правя на умен ама "Звезди" са тези който са продали албумите си в милиони тиражи (това не се отнася за КаРиЗма вервайте ми)!!!

Link to comment
Share on other sites

V toq forum mai nqma da se pusne tema v koqto vseki da moje da izkaje svobodno mnenieto si bez da e sjafkan ot drugiqt a ? Em deal shtom e taka az shte tirq tupite postove dokato imam nervi posle close.

 

delnah posta na pi4aga i az ne gi haresvam tezi za tva podminah temata, a negovoto izkazvane si beshe chista provokaciq za fenovete ima...ai stiga sq nqma da sa izlagame.zkazvaite se samo po temata ako ne vi kefi podminavaite q bez da plmqpate

Link to comment
Share on other sites

1-2 яки песни... То т`ва май са им всичките песни. До колкото знам още нямат издаден албун, а са на сцената колко... 3 години? И са "звезди" :confused

Az dokolkoto znam, samite Karizma sa kazali, 4e 6te vadqt po edin singyl na godina. Zatova za album ne moje i da se govori. 6te vidim, moje sled 15 godini da izleze ne6to na pazara :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Много ме кефят групи ,които съществуват от 5 години ,а нямат повече от 4 песни.Направо са ми любими! :sick

Link to comment
Share on other sites

никога не са ме кефели

според мен са някви лиглйовци.

по една песен на година - те кво, певци ли са или някви клоуни :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...