Jump to content
BulForum.com

Windows Media Player 10


Sempliok

Recommended Posts

Instalirah si WMP 10.00.00.3473 No kato pusna Media lybrari ne mi pokazva ni6to.

Molq ako nqkoi ima su6tiq problem i znae razre6enieto na nego da go spodeli s men.6te sum mu mnogo blagodaren.

Link to comment
Share on other sites

Instalirah si WMP 10.00.00.3473 No kato pusna Media lybrari ne mi pokazva ni6to.

Molq ako nqkoi ima su6tiq problem i znae razre6enieto na nego da go spodeli s men.6te sum mu mnogo blagodaren.

ти какво очакваш все пак е бета версия(официалната най-рано декември) :)

Link to comment
Share on other sites

Suglasen sum no na predi6niq realise na 10kata rabote6e media lybrarito.Sega na sledva6tiq variant za6to 6te go pravqt da ne raboti. :confused Zabelqzah i drug bug,kogato mu dam da addva failove kum media lybrarito.Pusnkam go da se surchva i vuob6te ne trugva da tursi.

Link to comment
Share on other sites

За да не пускам друга тема ша питам тука...иам WM player 8.00.....и като му дам на File Types->Select al types->Aply.....и ми дава сичко ОК..обаче след известно време,или след рестарт не ми помни настройките.....и се тряя му ги давам... :angry1 Help!

Link to comment
Share on other sites

като му дам на File Types->Select al types->Aply.....и ми дава сичко ОК..обаче след известно време,или след рестарт не ми помни настройките.....

За file associations говориш, нал' тъй? Случайно да ползваш още някакъв плейър (който да краде асоциациите)?! Напр. Winamp...

Link to comment
Share on other sites

За file associations говориш, нал' тъй? Случайно да ползваш още някакъв плейър (който да краде асоциациите)?! Напр. Winamp...

ми да...иам winamp..!ама кво краде карай упдейтнах си WMP и ся май е по добре.... :)

Link to comment
Share on other sites

Ми де да знам майна кфо краде обаче WMP пази настройките до известно време.... :sick а тази отметка я махнах...да вийм ся ко ша пази... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Аз също си го инсталирах като се има предвид, че го имам още от когато беше BETA версия и съм много доволен а сега пълната версия е още по изгладена и оптимизирана.Аз лично съм много доволен. :)

Link to comment
Share on other sites

Моето мнение е че няма кой знае какви нововъведения.Едниственото хубаво е че може да си натиснеш бутончеот и то да ти търси медия инфо и да подрежда музиката.Инъче е много тромав и ........WINAMP RULLLZZ :punk

Link to comment
Share on other sites

повечето песни като ги пуснаи ми изписва съобщение

An audio codec is needed to play this file. To determine if this codec is available to download from the Web, click Web Help.

същите песни вървят на winamp

даите ми съвет как да се справя с проблема

Link to comment
Share on other sites

повечето песни като ги пуснаи ми изписва съобщение

An audio codec is needed to play this file. To determine if this codec is available to download from the Web, click Web Help.

същите песни вървят на winamp

даите ми съвет как да се справя с проблема

1) Свали си пакет с codecs за WMP.

2) При положение че имаш winamp що ти е да ги пускаш с WMP :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

2) При положение че имаш winamp що ти е да ги пускаш с WMP :confused  :confused 

Щото за свирене - свирят еднакво. Не зависи нито от ампа нито от вмп-то. Но библиотеката е :wub:

 

Едит: инсталнах 10 - във възторг съм как мога да се оправям в 30ГБ музика :punk

Link to comment
Share on other sites

Wahh, че кво й е на library-то на amp-a? :confused Fully customizable, win style, кво повече искаш? Да не говорим че с разни plug-ins може да стане доста фреш (примерно да ти показва обложките на албумите или разни други глезотийки) Но защо ти е, основното е да свири, нали?

Link to comment
Share on other sites

Не ме блазнят шаренийките, а функционалноста. Тази тема не е за обсъждане на ампа. няма ли най после да престанете с тези детски навици всяка тема да я превръщате на X vs Y :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се струва доста тромава тая версия на WMP и си залагам изцяло на Media player classic, просто мисля че той е най лекия и най хубав за филми :)

Link to comment
Share on other sites

Явно при мен проблема е някъде другаде защото и с K-Lite Codec Pack 2.31 Full

ми се появява същото съобщение.С деветата версия не съм имал такъв проблем.Дайте други идеи.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...