Jump to content
BulForum.com

Продавам PC.Доста добра оферта.


Recommended Posts

Продавам PC.

Много изгодно без монитор с още 6 месеца гаранция.

PC-то представлява:

 

CPU:AMD Athlon 2200 Mhz XP+

MB:Elitegroup KT 600 Sound 5.1 LAN USB 2.0 AGP 8x

HDD:Maxtor 40 GB 7200 2 Mb ATA 133

RAM:512 MB DDR 400 Mhz

VC:ATI 9200 128 Mb DDR TV out

FDD:1.44 Mb

CD RW:Lite On 24x10x40

Case:Tower ATX 250 W

Fun:Titan

 

 

Цена по договаряне:

Link to comment
Share on other sites

A na 4asti prodava6 li go za6toto se interesuvam ot dunoto i procesora.I ako gi prodava6 za kolko pari.

Link to comment
Share on other sites

По горе съм писал по договаряне.Ако някой го интересува.Да пише.

Pi6i ceni za vseki komponent i za cqlata konfiguraciq i togava da se dogovarqme,6toto ti pisaha 100lv ti 6te kaje6 ne mnogo e malko i 6te po4ne edna :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ами няма да падне под 650 лв.Защото се пак ееееее нов компютър.И ако се земе от офис ще ти отмъкнат 750 и нагоре.

 

Да знаете зима са цялото.тоест не се продава на части.Но ако искате на части няма да ви падам от цената много не повече от 12% на компонент.

Link to comment
Share on other sites

Но ако искате на части няма да ви падам от цената много не повече от 12% на компонент.

Tva 12 % ot novoto ili cenata kato za star komponent - 12 %,ako e taka vzemi napi6i ceni za vsqka 4ast ta moje i da se razberem da go vzemem na kup,no edva li 6te stane pri cena 650lv :(

Link to comment
Share on other sites

Абе под 650 лв няма да падне и на части не.Това го казвам за пореден път иначе това за 12-те % е че ако като нов е 60 $ - примерно на части ще ги давам с 12 по малко.Това е ама този вариант отпада.

Link to comment
Share on other sites

Ами той е на 6 месеца някаде.Той с монитора ми излезна 1000 лв. И даже кам 800 лв и за монитора 200 лв слагам.

 

Който се интересува ;) :rolleyes: ;) :rolleyes: ;)

Link to comment
Share on other sites

6to ne go prodade6 obratno na firmata, ot koiato si vzel konfiguraciata. Mislia, 4e vuv vseki slu4ai 6te ti dadut pove4e ot koito i da e user ot foruma.

Link to comment
Share on other sites

Ееее в такъв случай продажбата отпада и ще си купувам нов хард щото тоя ми е малак.И аз скивах колко е пада се 650 лв от Джар компютърс.

 

Ако може да направя и една друга оферта.Продавам PlasStation 1.

 

PlayStation 1 с един вибриращ джойстик.И 18 диска с игри от рода на NFS Formula 1 Rambo и др.Гарантирам, че е зпазен.На 1 година е и забравих има си и MEMO CARD 32/64 Мб. Цена на всичко това е 80 лв.И не се продава без игрите.Защото няма какво да ги правя.Ако някой се интересува от всичко може да пише при повече заинтересованост ще сложа и имента на игрите.

Link to comment
Share on other sites

Ееее в такъв случай продажбата отпада и ще си купувам нов хард щото тоя ми е малак.И аз скивах колко е пада се 650 лв от Джар компютърс.

 

Ако може да направя и една друга оферта.Продавам PlasStation 1.

 

PlayStation 1 с един вибриращ джойстик.И 18 диска с игри от рода на NFS Formula 1 Rambo и др.Гарантирам, че е зпазен.На 1 година е и забравих има си и MEMO CARD 32/64 Мб. Цена на всичко това е 80 лв.И не се продава без игрите.Защото няма какво да ги правя.Ако някой се интересува от всичко може да пише при повече заинтересованост ще сложа и имента на игрите.

Ти сам казваш че се пада толкова за чисто нов. То всеки ще предпочете да си купи нов пред втора употреба за една и съща цена. Нормално е тва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...