Jump to content
BulForum.com

50 first dates


Recommended Posts

znachi pri puskaneto na filma daje samo kato go markiram samia file explorera mi crashva kakto i  mediata probvah s bsp player i divxplayer sushtata rabota ... neshto pri dloada ili filma si e takav:)?

Сложи си последната версия на Xvid и проблема ти е решен :)

примерно тази XviD Codec 1.0.0 Final Build 09052004 Koepi

Link to comment
Share on other sites

Ako kodecite sa ti nared, drapni otnovo faila, moze da se e precekal pri download-a.

Ако това, което казва (samo kato go markiram samia file explorera mi crashva....) мога да гарантирам, че файла е наред и няма нужда да го сваля наново преди време ми се случи същото докато не збелязах, че версията на Xvid-a ми е много стара(не бях го сменял, защото работеше добре и несъм имал проблеми) и след като сложих новата без да сменям нищо друго всичко се оправи :)

Други филми, които се бъгват по същата причина(тези, които съм открил разбира се) са Ускорение,Привидения в замъка,Последният самурай и имаше още но не се сещам в момента :confused

 

PS:По късно разбрах от един приятел в Холандия, който се занимава с писане на софтоер за видеообработка, че се получава така защото тези филми са енкодирани с новите версии на Xvid-a, а те обработват видеото с други логаритми, които не се подържат от по старите версии и.......т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

И при мен филма няма проблеми дъпах го 36 часа пуснах го и всичко беше точно.

 

П.С: скоро си упдеитнах ексвид-а.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...