Jump to content
BulForum.com

Какъв е тоя MU сървър ?


simbata

Recommended Posts

Zdraveite na vsi4ki :) Te parva 6te po4vam taq igrica i o6te se ma4a da se opraq s instala. Kazaha mi 4e mi trqpva tozi patch mu097d99i.rar koito bil v datata. Oba4e az ot tam svalqm sas zavidnata skorost ot 0.00KB/s. Ta zatova sega so obra6tam kam vsi4ki! Ako ima nqkoi koito ima vazmojnost da go ka4i v wareza plss da go napravi :) Nadqvam se nqkoi da go napravi i blagodarq predvaritelno :woot

Мога да го кача в play.evrocom.net ако искаш ,само ми дай точния линк ,че нещо не го намирам в дата.бг

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply
play.evrocom.net e perfektno eto go i linka

Uvedo mi me kato go ka4i6 pls :)

 

EDIT:hmm mi kato provera linka mi otvarq prosto datata v rejim tarsene.

Tarsi pod imeto mu097d99i

pod tova ime ni6to ne namiram. kato nameri6 faila mu dai dqsnoto kop4e ,posle coppy address link i taka i napravi link. :) 6te go ka4a vednaga kato dade6 linka B)

Link to comment
Share on other sites

Понеже не ми се чете всичко-един ламерски въпрос-Как да се регестрирам?

На Alien Server-а ще играя,ако това има значение :confused

Link to comment
Share on other sites

Някои магии се продават в магазина. По хубавите трябва да си ги тарсиш или да ги купиш от някои друг играч. И тука лвл няма значение, важно е колко energy имаш за магиите.

А иначе ся има един сервер тук

дето exp-a е 255, но всичко е балансирано, съществата са по трудни, за да трепиш някои ти трябват 10-15 реса и повече. Но лвл се качват супер бързо, има 0.99 предмети и т.н.

Link to comment
Share on other sites

zavisi ot server-a ,no sled 280 (mai be6e nz po-dobre sled 1 res) ti dava vuzmojnost da si prai6 magic gladiator & etc.

Ne e li sled 220 lv.

Link to comment
Share on other sites

Според мен най якия сървър е Aliensclub там не само е уравновесено всичко НЯМА ЧИИТЪРИ ДУПЕРИ и т.н. пак и XP не е нито много като в warzone нито малко като в ma3x аз лично сьм играч в Aliensclub ma3x и Archon и моето мнение е Aliensclub rulzz!!!

Link to comment
Share on other sites

Айде някой мастър да вземе да напише всичките градове, че имам само 4 и няма де да ги търса останалите :) Мое да понапише и някой тънкости, ако не му е през центъра на гащите :)

Link to comment
Share on other sites

Айде някой мастър да вземе да напише всичките градове, че имам само 4 и няма де да ги търса останалите :) Мое да понапише и някой тънкости, ако не му е през центъра на гащите :)

davias-Davias(town)(??? lvl)

noria-Noria(town)

tarkan-Tarkan(town)(140 lvl)

dungeon-Dungeon(location)(20 lvl)(quest(255 lvl))

atlans-Atlans(town)(70 lvl)

lorencia-Lorencia(town)

losttower-Lost Tower(town)(??? lvl)

 

Тия знам аз.

 

 

 

Budge Golden Dragon-Noria,Lorencia

Golden Dragon-Lorencia

Golden Goblin-Lorencia,Noria

Golden (Guard,Lord нещо такова беше)-Tarkan

Golden Titan-Atlans

 

тези съм виждал аз и на тези места съм ги виждал

 

 

П.П.Някой да му каже двете ??? лвл,щото наистина не ги знам

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ako niakoi ima jelanie da igrae na moq server neka da pra6ta ime i parola na krass_82@abv.bg za da mu napravia account!!!

Versia 097+99 items

EXP=500%

Drop=200%

MobsHP=100%

BlessBug=OFF

Itemi do +28

IP=217.10.250.222 port=44405

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...