Jump to content
BulForum.com

Какъв е тоя MU сървър ?


simbata

Recommended Posts

Не не е това но на мен играта ми трагна вече ама сега не мога да вляза с никои акаунт.Ти в коя мрежа играеш???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply
Не не е това но на мен играта ми трагна вече ама сега не мога да вляза с никои акаунт.Ти в коя мрежа играеш???

Трябва да си регнеш акаунт в сайта на дадения сървар . Това което ти е дал Liquid тряя да ти свърши работа.

П.П. от MU_Fast даващ Add и слагаш сервера.На дадения сайт ще намерищ каквото ти тряя. B)

Link to comment
Share on other sites

Готов сам.Даже вече имам тъмен магйосник на 91 левел!Ама как се прави партия и треид и тия глупости.

 

П.П И каде по дяволите да намеря дяволския ключ.Имам окото и джуела.Хелп ме плс

Link to comment
Share on other sites

Готов сам.Даже вече имам тъмен магйосник на 91 левел!Ама как се прави партия и треид и тия глупости.

 

П.П И каде по дяволите да намеря дяволския ключ.Имам окото и джуела.Хелп ме плс

Отиваш до някой и пишеш /trade за трейд и /party за парти. /move и мястото кадето да отидеш (изисква се 50 и над 50левел) например /move davias ;/move lorencia ; /move losttower и прочие.

Между другото в кои сървър цъкате?Аз в уарзоун ,защото е х175 експириънс :)

@Imago : Мисля ,че трябва да сложиш това (води се като crack) ,което liquid е дал.

П.П. Аз играта я дръпнах от muonline.ma3x.net

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

az sum na archon...no napravih 50 i nqkoi level i mi pisna..mnogo burzo se ka4va i lesno e..omruzva :)

EDIT: na men mi kazaha che se vodi patch :)

Link to comment
Share on other sites

az sum na archon...no napravih 50 i nqkoi level i mi pisna..mnogo burzo se ka4va i lesno e..omruzva :)

EDIT: na men mi kazaha che se vodi patch :)

От тук има пачната версия на му :)

Ако на арчоне качваш бързо пробвай ma3x server-a

за 1 седмица едвам 23 левел :punk

П.П. ако някой реши да играе на уарзоне да не се учудва , ако му забива компа през 2-3 мин ;)

Link to comment
Share on other sites

Хора сабудих се.Та истината е сървъра WarZone.Имам Darck Knight на 150 левел там.А по вапроса с иероглифите не им обръщаи внимание!!!От download в warzoneto си сваляш 1вия или 6 тия фаил(mu097d full).Пускаш тоя рар фаил и го инсталираш.После влизаш в папката и намираш фаила mu_fast.Пускаш го и долуса сърварите.Маркираш WarZone и после RUNи си готов. B)

 

п.п Маи и аз ша стана хакер и аз. :D

Link to comment
Share on other sites

От тук има пачната версия на му :)

Ако на арчоне качваш бързо пробвай ma3x server-a

за 1 седмица едвам 23 левел :punk 

П.П. ако някой реши да играе на уарзоне да не се учудва , ако му забива компа през 2-3 мин  ;)

 

 

ЧЕСВТИОООООО!!!КВИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ ЛЕ ПИЧ!!!!Тва е от компа ти!!.При мен няма такъв проблем.И в ъарзонето се ка4ва сууер бързо!!

Link to comment
Share on other sites

ЧЕСВТИОООООО!!!КВИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ ЛЕ ПИЧ!!!!Тва е от компа ти!!.При мен няма такъв проблем.И в ъарзонето се ка4ва сууер бързо!!

Баш най-лудия сървар... х175 експириънс. Явно е от компютъра ;) ( на ma3x,archon не ми забива , но това е отделен въпрос). "ЧЕСВТИОООООО" какво значи :lol: ?

П.П.Caps Lock down :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ще вазродя тази тема!!! :D :D Които играе да пише как се казват героите му! ;) Така ще знаем кога играем заедно. ;) Междувпрочем стария ми акаунт беше с крила с сичко и 211 и 214 левел герои а аз му забражих паролата!! :cry :cry :cry :cry :angry1 :angry1 :sayjin :sick :wacko: :blink: :tongue :wir МНООООООООООГОООООООООО САААААААААМ ЯЯДОСАНН!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ми темата не е замряла :D

Просто никой не пише. Пак и аз кат почнах в матрицата все още си карам там.

Едвам станах 136 лвл вече за 1 месец май.

Я кажете кво е последното умение на magic gladiator-a??

Link to comment
Share on other sites

По принцип не би трябвало да има значение от каде си си свалил Му-то. Например аз мойто си го свалих от warez-a, но ми вървят всички сървъри само дето дисконектва в последно време...

Link to comment
Share on other sites

По принцип не би трябвало да има значение от каде си си свалил Му-то. Например аз мойто си го свалих от warez-a, но ми вървят всички сървъри само дето дисконектва в последно време...

Мене ми блокирва и смятам ,че е защото в warzone.kicks-ass.org използват килент 0.99 :) и има итемс пач , а в момента немога да го сваля :) нещо сервъра се е прецакал :) Аз както си играя и ми блокирва :) ,музиката на играта си свири :) ,мен не ме е дисконектвало :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...