Jump to content
BulForum.com

Какъв е тоя MU сървър ?


simbata

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply
Pak i ne zabravqite 4e e beta versiq.Cqlata igra moje i da ima single player!!  ;)

Моля?!

Ти чуваш ли се какво говориш (пишеш) :lol: ?! Играта е масово рпг ,само килента 0.99 използван само в warzone.kicks-ass.org server-a ти е бета! Играта е само он-лайн...

Link to comment
Share on other sites

Искаш да ми кажеш че само варзон е бета така ли :confused  :huh:

Искам да ти кажа ,че само client 0.99beta -е бета ,иконката с която влизаш (patch-a ,кръпката) играта е пъна версия. Прочети от коя година е... или недей ,аз ще ти кажа 2001 ;)

Link to comment
Share on other sites

Kato pusna igrata mi izliza tam neshto deto uj zarejda i sled tva mi izpisva nqkakva grashka s nekvi ieroglifi.Kak da q podkaram igrata. Ne vidqh nqkoi da ima takuv problem kato moq.

10x predvaritelno

http://play.evrocom.net/dl/incoming/liquid/main.zip

samo 4e polzvai Save Target As 4e ima 1 4as ban ;) ...dano tova da e faila...

С това не стана ли?

Link to comment
Share on other sites

Znachi veche sled kato prochetoh tolkova temi v strshno mnogo forumi trqbva:

1.Tva main.exe

2.V C:\Windows\System32\drivers\etc i tam v hosts file-a se dobavq eto tva

 

195.214.255.164 gg.muchina.com

195.214.255.164 ogg.muchina.com

195.214.255.164 update.nprotect.com

 

Inachev na povecheto PC-ta ne stava :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Имам следния проблем като стартирам MU - screenshot. Нищо не се чете! :( Онзи ден като си я пуснах всичко си работеше нормално. Някой случйно да знае защо се получава това, и как да го оправя?

Link to comment
Share on other sites

Az imam account v aliens

P.S-a nqkoi moje li da mi kaje kak da napravq gildia

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite na vsi4ki :) Te parva 6te po4vam taq igrica i o6te se ma4a da se opraq s instala. Kazaha mi 4e mi trqpva tozi patch mu097d99i.rar koito bil v datata. Oba4e az ot tam svalqm sas zavidnata skorost ot 0.00KB/s. Ta zatova sega so obra6tam kam vsi4ki! Ako ima nqkoi koito ima vazmojnost da go ka4i v wareza plss da go napravi :) Nadqvam se nqkoi da go napravi i blagodarq predvaritelno :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...