Jump to content
BulForum.com

Just Cause 2


INCINERATOR

Recommended Posts

Игрицата е много хубава. Малко управлението ми беше терсене в началото, но се свиква. Иначе като геймплей е супер. Не бях играл игра с толкова голяма свобода на действие. Графиката също е на много високо ниво. И поне при мен всичко е на макс и върви идеално т.е. явно е оптимизирана добре.

Първата не съм я играл, но тази ми стана фаворит от играните в последната година игри.

Link to comment
Share on other sites

Някой пробва ли я тази игрица? На мен нещо не ми тръгва. Пък не е като да не покривам изискванията.

Ако си с ХР забрави. Не поддържа ДХ9.

Link to comment
Share on other sites

дам, играта иска windows 7 и е доста готина :D чупиш, рушиш, унищожаваш :D

готина е, приятно ме изненада.

Link to comment
Share on other sites

Да бяхте написали каква е тая игра, за какво се разправя, линкове ала бала. Много слаб топик стартър :)

http://zamunda.net/details.php?id=214911&hit=1 Линк към Замунда

jc2.jpg

Rico Rodriguez се завръща за нова ударна доза експлозивен екшън с повече каскади, превозни средства и оръжия от преди на остров Panau, простиращ се на над 1000 квадратни километра и предлагащ разнобразни околни среди –пустинни местносни, гъсти джунли и дори заснежени върхове. На играчите отново е дадена безпрецедентна свобода да се продвижват из огромния, отрорен свят и да се справят със задачите си в избран от тях порядък и по предпочитан от тях начин. А задачи няма да липсват – островната нация на Panau е арена на вражди и открити сблъсъци между различни престъпни банди, които обаче бледнеят пред действията на безмислостния диктатор Baby Panay, чиято репресивна машина държи в подчинение собствения му народ. Сред този привидно стабилизиран хаос старият ви приятел и наставник Tom Sheldon безследно изчезва със секретна информация и големи суми пари, собственост на Агенцията. Уменията на Rico Rodriguez отново са високо ценени и търсени. Предстои рискована мисия, която ще разтирърси острова.

 

Играта е доста добра. Изиграл съм към 4 часа и все още не съм обиколил и 1/2 от цялата карта.

До някъде напомня на GTA+Prototype, смесица м/у двете игри

Link to comment
Share on other sites

Преинстал на играта или драйвери, DX10 да сложиш на ново?

Link to comment
Share on other sites

Писна ми да преинсталирам драйвъри, directx и играта - delete.

 

Ще пропуснеш заглаваие което си заслужава...

 

Защо не кажеш какво означава "не става". Защото явно има нещо не наред при теб. При мен, а като гледам и при останалите тръгва без никакви забележки.

 

Аз имам 3 часа геймплей, и не знам дали съм минал и 1/20 от мисиите. Просто идеалната игра за разпускане - даже и да не си на мисия, пак можеш да се гърмиш с местната власт и да се забавляваш.

Link to comment
Share on other sites

Машината е:

Windows 7 64bit, 4gb ram, intel core2duo 2.66 ghz, nvidia 8600gts и нищо не става като цъкна на лаунчера да избира език.

 

Предполагам си направил каквото трябва с копирането на съдържанието на папка SKIDROW.

 

Гледам обаче, че в минималните изисквания пише: 8800, а ти си с 8600 !

 

Гледам и в Замунда доста хора се оплакват от същото: дават Launch и нищо - много вероятно е и те да не са покрили минималните изисквания и после да се сърдят.

Link to comment
Share on other sites

Играта ми се струва с RPG елементи... Доста интригуващо започва, гледах трейлър в ютръб и като взема 8800 - сигурно ще я подложа на тест :)

Link to comment
Share on other sites

Друго хубаво е, че няколко мисии ги играя по няколко пъти - не е като да почна и без проблем до края - както са много игри. Тук си ти се опъват, а на места сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...