Jump to content
BulForum.com

Въпрос и предложение за нов форум


Recommended Posts

Здрасти,

 

забелязвам, че теми със сексуален контекст тук по подразбиране се затварят.

Може би модераторът ги намира off-topic за този форум. Ако е така, а в същото време се вижда че редовно се появяват такива теми, дали просто не е добре да се направи един отделен форум "Говорим за секс" или нещо от сорта, където такива теми да си бъдат на мястото, on-topic :)

 

Поздрави,

Link to comment
Share on other sites

Не, според мен warez.ru имам съвсем друго предназначение като сайт и форум за да се създават тясно специализирани подфоруми за неща и теми извън тези, с които се занимава сайта. Но това е единствено и само моето лично мнение :)

Link to comment
Share on other sites

@Dreamer

С какво се занимава сайтът и какво е неговото предназначение?

 

(не че подкрепям идеята на Yori)

Link to comment
Share on other sites

Teddy-King, warez... мисля, че е ясно от името му :)

 

Black_Hacker, ти ли го реши това? И какво му е предназначението...? Или няма предназначние? Дай да поставаме пък каквото и да е... спам да става! Да взема да си рекламирам сайтовете тогава, да взема да търся чрез форума хора за гей партита та да печеля от тях като ги уреждам с други гейчета :) или да предлагам редовно печалба на пари от Интернет! ДА! Ще забогатеете всички благодарение на мен! - YES! както казва Сашо Диков :lol: ......... без предназначние значи без цел, на самотек.

Link to comment
Share on other sites

foroma si e mnogo dobre taka.

poprinzip toi e prqko svarzan s saita.

taka pone e v drugite foromi kadeto sam bil.

sprqmo tqh tozi e baq svobeden, 6toto temite ne sa prqko svarzani s tava koeto ima v wareza. e pone ne vsi4kite.

Link to comment
Share on other sites

споре мен форума си е добре и в този си вид, това все пак не е форум за секс обсъждания и такива работи. Такива форуми трябва да има, въпреки че аз не знам нито един, нито пък ми трябва да знам.

Link to comment
Share on other sites

Dreame, добре тогава, защо е направен тоя подфорум "Тя й Той"?

ideqta beshe moq

za sajalenie ne se pri dobre, v krajna smetka ot all pod-forumi ostana samo tozi

 

A dali tozi trebva da ostane ........... vapros na vijdane i gledna tochka !

Link to comment
Share on other sites

Dreame, добре тогава, защо е направен тоя подфорум "Тя й Той"?

Не мисля, че съм се изразявал против Той и Тя, изразявах се против разделянето на офтопик форумите на още няколко. Именно поради тази причина бяха премахнати останалите, които правеха компания на този.

Link to comment
Share on other sites

Не, според мен warez.ru имам съвсем друго предназначение като сайт и форум за да се създават тясно специализирани подфоруми за неща и теми извън тези, с които се занимава сайта

Абсолютно съм съгласен с това :)

Link to comment
Share on other sites

Защото целта на форума не е да се говорят откровенни глупости и да се правят подигравки с жените... и да не говоря как са поднесени нещата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...