Jump to content
BulForum.com

Medal Of Honor - Pacific Assault (PC)


samkijot

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...

Някой, който е по-навътре в играта може ли да ми каже кво аджеба се иска в една мисия, в която трябва да спасяваш Henderson Airfield от жълтите. Значи вече в края на мисията трябва да си върна контрола над West AA guns, които са едни противовъздушни оръдия. Като ги завзема ми се появява нова цел- да пазя едни хангари. Обаче квото и да правя тия хангари ги разбиват и малко след това умирам... дава ми екрана, на който да натиснеш "fire", за да те пусне отначало. Ако пък избягам от оръдието и се скрия някъде пак ме убиват, само че падам на земята и картината става черно-бяла, точно все едно са ме ранили и изписва Objectice Completed, ама ква файда като ще умра след 5 секунди....плс хелп, че тая проклета мисия 30 пъти я играх, и не става

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

коя е последната мисия? минах една със самолети и след това отново ме хвърли на един плаж, който беше и в самото начало :blink:

Link to comment
Share on other sites

Някой, който е по-навътре в играта може ли да ми каже кво аджеба се иска в една мисия, в която трябва да спасяваш Henderson Airfield от жълтите. Значи вече в края на мисията трябва да си върна контрола над West AA guns, които са едни противовъздушни оръдия. Като ги завзема ми се появява нова цел- да пазя едни хангари. Обаче квото и да правя тия хангари ги разбиват и малко след това умирам... дава ми екрана, на който да натиснеш "fire", за да те пусне отначало. Ако пък избягам от оръдието и се скрия някъде пак ме убиват, само че падам на земята и картината става черно-бяла, точно все едно са ме ранили и изписва Objectice Completed, ама ква файда като ще умра след 5 секунди....плс хелп, че тая проклета мисия 30 пъти я играх, и не става

 

Става става, иска много игра. Ако си спомням добре там се возиш в един джип, който обикаля летището и трябва да стреляш по самолетите.

 

 

коя е последната мисия? минах една със самолети и след това отново ме хвърли на един плаж, който беше и в самото начало :blink:

 

Това мисля беше края. Същия плаж е и в началото, където припадаш ранен и фактически се разказва цялата история. Играта е в края си и се събуждаш обратно там, за да приключи историята.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Абе хора запецнах аре кажете как да мина мисията сас самолетите кадето аз трагвам да карам и отивам при моите хора и те обикалят в кръг и ги стрелят от доло и по едно време идва един китаиски самолет и тои почва да ме стреля кво да правя плсс помогнете щото вече неиздаржам 3 дена съм на тази мисия.

А междудругото как да пусна ракетата от самолета ?

И как мога на снаипера да овелича оптиката ?

Минах мисията !

Превъртях я !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...