Jump to content
BulForum.com

Medal Of Honor - Pacific Assault (PC)


samkijot

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

еми за добра игра не са ми достатъчни .. сега като и двете неща са на High мога да играя спокойно мисля ,че върви с доста повече фреима .. играе се определено при експлозии няма лаг идеално е .. тази игра ми допада засега най-много (като се има в предвид другите от поредицата де ) кефи ма да свалям самолети с AA gun-а :)

Link to comment
Share on other sites

ShitHAPPEN, 4eta 4e si podkaral igricata i ve4e geimi6 na neya.

Kaji kak da se izmakna ot tapiya plaj v na4aloto.

Gadovete se svar6ixa i sega nyamam ideya kak da mina napred.

ами значи умрях там .. и играта започва така да се каже отначало .. дава ти 3 години преди това .. и започваш .. предполагам ,че пак ще се стигне до този бряг накрая ..

Link to comment
Share on other sites

какво те кара да си толкова сигурен ?! Ами ,представи си ,че не са се променили ?

http://www.gamespot.com/pc/action/medalofh...t/techinfo.html

такива неподготвени изказвания като твоите най-много ги обичам  :lol:  :lol:  :lol:

Някой дръпна ли играта ?

 

 

po vreme na igrata mi premigva postojanno edno quadrat4e :angry1

njakoj ima li systija prob?

plz help

Link to comment
Share on other sites

Инсталирах си играта,но ми възникна един проблем,след като и поставих crack-а,кликам на иконата и ми излиза едно съобЙение,че е тествана с карти на ATI иGEFORCE FX, TI,3,3ti и не ще да ми тръгне,а моята е GF MX440 128ram.

Мога ли по някъв начин да я настроя,за да я играя и с мойта карта,за да не се налага да търся FX5200

Благодаря за :excl:

 

tonyss@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Znachi pochvam da q instalvam setupexe i mi kazva che imam problem s tva exe Medal of Honor Pacific Assaulttm_code.exe i nemoga da q instaliram nqkoi qko e imal syshta problem neka da spodeli ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...