Jump to content
BulForum.com

Продава се Audi 80 B4 '93


Recommended Posts

Така да кажа е не знам абсолютно нищо за колата, на някаква познат на баща ми е. Информацията която ми е дадена е следната:

Пробег 130000

Ауди 80 Б4 '93, всички екстри, тъмнозелен металик, цeна 6900 лв.

За повече информация: 032/95-62-78 - Панови

 

Това е всичко което знам :rolleyes: ако някой се интересува за нещо конкретно да пита на телефона.

Link to comment
Share on other sites

доколкото знам се води Ауди 80 тип В4, това са едни малко по-спортно изглеждащи ааудита, според мен много добра кола. А този приятел на баща ти не е ли дал информативно някаква цена?

Link to comment
Share on other sites

доколкото знам се води Ауди 80 тип В4, това са едни малко по-спортно изглеждащи ааудита, според мен много добра кола. А този приятел на баща ти не е ли дал информативно някаква цена?

Каквото ми е дадено съм го написал, той трябваше да кажи, на колко километра е, колко кубика и такива подробности. ПОне аз първо от това се интересувам. Обадете се който се интересува и питайте. B)

Link to comment
Share on other sites

доколкото знам се води Ауди 80 тип В4, това са едни малко по-спортно изглеждащи ааудита, според мен много добра кола. А този приятел на баща ти не е ли дал информативно някаква цена?

ne e po sportno a prosto e po-nov model ot 80

ima razlika vav stopovete i farovete i malko v broniite

Link to comment
Share on other sites

razlikata nai su6testvenata e 4e na b4 re6etka i predniq kapak sa na edno, a na 80 predniq kapak se vdiga bez re6etkata i malko drugi podobreniq.

И в капака на багажника има разлика на 80 е по объл, докато на Б4 е малко по правоъгълен

Link to comment
Share on other sites

За да иам успех обявата тук, нека да даде някаква базова цена човека..

така с телефони, може и като фанеш вестника и да звъниш наред.. :)

Link to comment
Share on other sites

Така да кажа е не знам абсолютно нищо за колата, на някаква познат на баща ми е. Информацията която ми е дадена е следната:

Ауди 80 Б4 '93, всички екстри, тъмнозелен металик, цяна по споразомение.

За повече информация: 032/95-62-78 - Панови

 

Това е всичко което знам  :rolleyes: ако някой се интересува за нещо конкретно да пита на телефона.

Pitai ako moje kvi pari mu iskat i snimka ako moje!!!

Link to comment
Share on other sites

Снимка няма, исканата цена е 6900 лв (според мен е много, но не аз продавам :D ) И още колата е на 130000 км - това е новото което научих :wir

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...