Jump to content
BulForum.com

рециклиране на фарове


hiperhaho

Recommended Posts

В Пловдив не знам, но знам една фирма в Габрово, дето приема по куриер (или по пощата) рефлекторите и после ти ги връщат като нови пак по куриер. Ако не намериш тук, пусни едно ЛС да ти дам координатите.

Link to comment
Share on other sites

А някъде да правят в Пловдив пълна услуга и да са добри? Имам предвид сами да си свалят фаровете, отворят, да изчистят стъклата (т.е. пластмасите) и да оправят рефлекторите, после да си запечатат фаровете и да ги приберат на мястото си. Да са добри, а не някакви, които ще се учат на фаровете ми. Намират ли се такива под тепетата?

Link to comment
Share on other sites

В Асеновград точно на гърба на гарата има едни пичове, които според мен работят доста добре. Там си правих фаровете и халогените на камиона , и ги направиха като нови.

Link to comment
Share on other sites

В Асеновград точно на гърба на гарата има едни пичове, които според мен работят доста добре. Там си правих фаровете и халогените на камиона , и ги направиха като нови.

За там съм чувал доста кофти отзиви - че се разтича покритието след ремонта.

Link to comment
Share on other sites

За парички някъде между 25-30лв на фар... До колкото за отзивите.. То за който и да питаш, все ще има лоши отзиви.Аз лично съм доволен от работата им, но е възможно при някой друг да са се опескали.. за това са и форумите , всеки да даде мнение :) Има и друг факт, че ако фара не е изолиран добре и прониква вода.. нормално е да се измие галванизацията.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...