Jump to content
BulForum.com

Здрач/Twilight


Recommended Posts

Гледам, че няма тема за този филм... Явно няма и фенове.

 

Аз лично мислех, че е много тъп филм, даже наскоро гледах първата част. И то взе, че ми хареса. Малко по-различен е от всичко останало което излиза по-кината.

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че няма тема за този филм... Явно няма и фенове.

 

Аз лично мислех, че е много тъп филм, даже наскоро гледах първата част. И то взе, че ми хареса. Малко по-различен е от всичко останало което излиза по-кината.

 

На мен много ми хареса филма и с нетърпение чакам да пуснат и втората част с хубаво качество...

Link to comment
Share on other sites

Аз гледах първата част след като разбрах, че всички ученички са изперкали по него, че чак и в училищния вестник се коментира. След първите 15 мин. от филма исках да го спра, защото не можех да понеса толкова некадърщина на едно място, но все пак стоически устоях и го изгледах до края. После поне 1 час се възмущавах на глас колко зле е режисиран, колко бездарни са актьорите, как колкото и историята да има някакъв потенциал всичко са съсипали, а и диалозите..... сериозно ли на някой може да му се струват правдоподобни??? Според мен оценката в imdb му е даже много.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Заради приятелката ми гледах и двете части. Много ми харесаха няма как да се наспиш по добре. На 15тата минута толкова брутално изтъпява, че ти се иска да се гръмнеш!

Link to comment
Share on other sites

Заради приятелката ми гледах и двете части. Много ми харесаха няма как да се наспиш по добре. На 15тата минута толкова брутално изтъпява, че ти се иска да се гръмнеш!

 

Напълно подкрепям мен една успя да ме излъже да отида на първата част - бахти малоумния филм...

Link to comment
Share on other sites

Хари потър с вампири :) Гледах първата част...втората, третата и там цялата поредица мисля да е изгледам кат почнат да е излъчват по телевизията :)

 

 

Мадамата става вампирка чаааак в 4-тата книга,евентуално тогава чак можеби ще става да изплакнеш очите ако се сетят да вкарат малко чупки в кръста а у боеве тва онва :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ми пичове аз мисля същото, че и по-зле за оная боза с елфи - Аватар. Обаче си мълча нали? Да и вампирите бягат много от реалността...ама изкуствени светове и сини миндилчета с дълги уши...айде стига.

 

Гледах втората част и ми хареса, въпреки че моя стил филми да от типа How High или диви екшъни ;). С нетърпение чакам третата част на 30-ти Юни.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...