Jump to content
BulForum.com

Bookworm


Какви книги четете?  

133 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз чета предимно фентъзи.Четох Diablo 1 и2 сигурно щте си ппоръчам третата

по телефона.Има такъв.Ако искате щте ви напиша и номерата. :music

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

basi gadnia poll...mnoo zle napraven...fantastikata i fantasy-to pone da bqha na edno..mi sq koe 4eta a ?..mnogo zle kakto kaza ov3rm4n..osobeno tva 'ironi4noto'....vse pak glasa mi otide za sci-fi...

Link to comment
Share on other sites

Какво ще кажете за Паулу Коельо, аз лично обичам да чета такива книги в които има много житейски мъдрости и истини и неговите са такива, а в това число е и любимата ми - " Малкият принц " на Екзюпери :) И разбира се , не на последно място обожавам поезията и по специално Блага Димитрова .

Link to comment
Share on other sites

Чета предимно Достоевски,кефя се и на Зола.Относно "Песен за огън и лед",просто нямам думи.Чета ги вече за 3-ти път,но за съжаление имам само първите 3 тома.

Link to comment
Share on other sites

Преди време четох един роман на Клифърд Саймък - "Маниту - кошмар в Манхатън".Беше невероятна.След това много пъти съм я търсил да я препрочета (Обичам да препрочитам хубави книги) но не я намерих повече.Иначе чета приключенски и фантастични романи.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Преди време четох един роман на Клифърд Саймък - "Маниту - кошмар в Манхатън".Беше невероятна.След това много пъти съм я търсил да я препрочета (Обичам да препрочитам хубави книги) но не я намерих повече.Иначе чета приключенски и фантастични романи.

Много ясно, че няма да я намериш, защото изобщо не е на Саймък, а на някой си Греъм Мастертън.

Link to comment
Share on other sites

аз я имам тази книга за Ман(и)ту, и с удоволствие бих ти я "подарил" срещи една бира :>

Link to comment
Share on other sites

Любим писател ми е Арчибълд Кронин,харесват ми и книгите на Артър Хейли.

Не мога да определя кой ми е любимият жанр,обичам разнообразието.

:( Замалко да пропусна да спомена и Джон Гришам. "Фирмата" и "Адвокат на улицата" ме заплениха.

Link to comment
Share on other sites

Икам да препоръчам една зверска книга -фантастика с елементи на хорър ,три пъти съм я чел тази книга и сигурно ще я прочета и четвърти ,но преди това трябва да се сетя на кой я дадох последно и да го екзекутирам! :starwars:

Книгата се казва "Стингър" на Робърт Маккамън-Горещо я препоръчвам!!!

puchi  Публикувано на , 21:42 PM

  Az predimno se zaribqvam na na6ata(balgarskata)literatura.Ama ot votovete do momente gledam 4e nama mnogo fenove. sad.gif

Как бе имаме толкова хубава литература-много любима книга ми е "Няма нищо по-хубаво от лошото време" на Богомил Райнов,както и доста други .

Link to comment
Share on other sites

Mен ми харесват прилюченски , но напоследък се зарибих по поредица на Д.Браун , една от книгите е Шифърът на Леонардо ... който иска да я прочете , много е интересна и завладяваща . Повече информация за поредицата има тук

П.С все още не съм завършил поредицата ... прочел съм само 2 от книгите , но сега търся и 3та ;) , водят се трилър ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mен ми харесват прилюченски , но напоследък се зарибих по поредица на Д.Браун , една от книгите е Шифърът на Леонардо ... който иска да я прочете , много е интересна и завладяваща . Повече информация за поредицата има  тук

П.С все още не съм завършил поредицата ... прочел съм само 2 от книгите , но сега търся и 3та ;) , водят се трилър ;) :lol:

 

knigite im beshe napavena dosta dobra reklami taka 4e vqrvam 4e vsi4ki gi znaqt

Link to comment
Share on other sites

Паулу Коелю-"Воинът на светлината" и "Алхимикът" са много добри книги

За почитателите на криминалетата ще ви препоръчам У.Еко-"В името на розата" и "Махалото на Фуко"..за почитателите на класиката-"Престъпление и наказание" на Достоевски и любимата ми френска книги-"Клетниците"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

последно 4етох Станислав Лем (има супер яки разкази )

и джордж оруел - малко тежи4ко ми доиде и е малко мра4но но поне вкарва емоции

Link to comment
Share on other sites

Чета всичко.Като се почне още като малък от каубойските , книги-игрите, исторически(Дюма-баща и син почти всичко) фантастика, фентъзи древногръцки, БГ исторически ( Самуйл ме разби) , криминални (най-старите и най-новите ) религиозни (библия, Корана ...) компютърни ( любимец Михел Карбо със серията " Как да научим............. за 3 дни" ) . Изобщо маи всичко чета, може да съм пропуснал нещо . Но само ще ви кажа в четенето му е маиката.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...