Jump to content
BulForum.com

търся си готина кутия


Recommended Posts

значи поразгледах се по разни сайтове на някои фирми,но навсякъде има само едни и същи кутии .. обикновени и в повечето случаи доста кофти изпълнени ... единствено във мост.бг видях че има на кулер мастер - центурион 1 ама тя не ма кефи иначе съм готов да дам около 80-100 лв за кутия ама наистина да си заслужава ... дали някой може да ми каже къде в пловдив (евентуално и друг град в краен случай) мога да намеря такава кутия ... ?? мерси предварително :blink:

Link to comment
Share on other sites

Иди срещу папараци като тръгнеш по посока на офиса на М-Тел. Преди него има един магазин и там има много голям избор :)

 

Не знам дали сам го обяснил както трябва - ако не съм - питай

Link to comment
Share on other sites

ами незнам дали съм разбрал правилно сещам се къде е офиса на мтел ... ама срещу папараци аз знам за ИЗОТ СЕРВИЗ ... или тва е друг магазин ? :blink:

 

едит:а като казвам готина имам предвид външния вид да не е някво супер кич-напротив нещо семпло.най-вече говоря за качествена изработка,материали и функционалност като цяло - вижте за какво ви говоря:

http://www.coolermaster.com/index.php?LT=e...5+Centurion%205

http://www.vtr-hardware.com/articles/a4339_0.html

http://www.pcextreme-fr.com/index.php?page...rCenturion5.php

Link to comment
Share on other sites

ами незнам дали съм разбрал правилно сещам се къде е офиса на мтел ... ама срещу папараци аз знам за ИЗОТ СЕРВИЗ ... или тва е друг магазин ?  :blink:

Значи магазина е нов и се намира между ИЗОТ и офиса на М-Тел.

 

Не знам как се казва

 

Доколкото си спомням май е на мястото на магазина за риба дето беше преди :)

Link to comment
Share on other sites

хм начи не го знам щом е нов => трябва да мина да го видя .. b4ur2m мерси ного че ме светна (предполагам и не само мен де) за тоя магазинн ще мина да го вида утре сигурно .. ама сигурно ли е че има такива кутии за квито ти говоря? :(

а

з обаче още някой ако може да каже ако знае къде може да има такива кутии ..

Link to comment
Share on other sites

хм начи не го знам щом е нов => трябва да мина да го видя .. b4ur2m мерси ного че ме светна (предполагам и не само мен де) за тоя магазинн ще мина да го вида утре сигурно .. ама сигурно ли е че има такива кутии за квито ти говоря?  :(

а

з обаче още някой ако може да каже ако знае къде може да има такива кутии ..

няма никви проблеми - аз го видях вчера съвсем случайно / живея наблизо /

точно такива кутии няма :(

Официалния вносител на Cooler Master за БГ е RESET и според мен единственя начин да се сдобиеш с това бижу е да попиташ дали ще могат да ти го доставят :)

Link to comment
Share on other sites

абе не държа да е кулер мастер .. бтв в сайта на jnc видях ного яки кутийки поне на външен вид ... ама тука в бг се съмнявам че ще ги има .. а за ресет-доста ще ме оръсят бе,а отделно че и сумати пари ша е тая кутия ... незнам аз съм готов да дам повечко пари ама се пак няма да ръса милиони за кутия :woot ама аз ша зема да им прата на ресетовците емайл да ги питам дали к.мастер центурион5 могат да вкрат и колко ще ме одерат ..

междувременно ще чакам някой да светне къде мога да си зема мааалко по-качествени кутии от плд или страната .. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Значи магазина е нов и се намира между ИЗОТ и офиса на М-Тел.

 

Не знам как се казва

 

Доколкото си спомням май е на мястото на магазина за риба дето беше преди :)

Магазинът е на "Юмена" - занимават се предимно с касови апарати и ел. везни, но имат и някой джаджи за компютри. Имат една симпатична кутия тип BIG-Tower, но не питах за цената.

Link to comment
Share on other sites

Магазинът е на "Юмена" - занимават се предимно с касови апарати и ел. везни, но имат и някой джаджи за компютри. Имат една симпатична кутия тип BIG-Tower, но не питах за цената.

Аз си харесах една с дръжка отгоре /39$/ много ми допадна ама цената ми се стори голяма.

Иначе верно че се занимават с касови апарати, но си имат и отделен щанд за компютри / май ще завзимат и други пазари / :)

Link to comment
Share on other sites

малко преди Декома има също един малък магазин-сервиз има хубави кутии на мен ми харесаха гледам че и една прозрачна "модната"(прилича на фабрична)

 

edit: улицата е тази на която са изот и мтел ;) бул. "Независимост"

Link to comment
Share on other sites

одеве бях да разгледам ама не си харесах нищо :(

@kse -

прозрачна "модната"
кутия имаше и беше ного яка ... ама .. хаха .. като разбрах колко струва и щях да захапя масата .. дръжте се - 140 ДОЛАРА ... ай сиктир .. :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

Za 100lv. nai-mnogo da e hubava na vanshen vid - ama vatre kakvo shte e ? 

Tolkova struva edna hubava kutia s hubavo zahranvane , m/u 80 i nagore v $ 

почвам да осъзнавам че си прав до някъде ... утре ще мина през тоя магазин дет ти ми го каза ии .. незнам кво ша права .. много се разочаровах :(

единствено от мост.бг има за 50$ cooler master centurion 1 качествена е кутията отвътре ама отвън много не ме кефи ... иначе .. незнам може би накрая нея ша си зема ... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Почни да осъзнаваш, че истински хубава кутия, с истински хубаво захранване струва не по малко от 250-300$ . Говориме за кутий проектирани корпуса им да служи за охлаждане, въздушния поток е перфектно изчислен, помислено е за човека който ще се рови в това компютърче. Не на последно място използват се скъпи и качествени материали за направата им. Захранването е другата черешка на тортата. Та моя съвет е че няма никаква логика да купуваш кутия за 100лв само щото изглежда добре. Щото за 100лв качествено захранване не можеш да си купиш, какво остава и за кутия :)

Link to comment
Share on other sites

taze, погледни новината на hardware.bg на страницата, че Перси са внесли кутии от серията CX на Chieftec, след това, ако искаш иди на http://www.chieftec.com/ за да разгледаш по-подробно, или пък на http://www.persy.com за да намериш телефони на които да питаш за цената (все още не са дали в ценовата листа за тези, но имат за BX-01 модела - 105$).

Link to comment
Share on other sites

при Любо Панамата има една кутия с дисплейче, светещо синьо

ако някой се интересува, да иде да я погледне

фирмата се намира срещу входа на Трети корпус на ТУ

 

кутията ми се струва малко куче марка, ламарините са черни, отпред е сива, дисплея има няколко (2-3) датчика за температура които може да се сложат на ключови места да мерят

захранването не ми вдъхва доверие, някакъв пунтаж на Forton е - с 120мм перка отдолу

 

и още едно предложение, но май засега го няма в BG (дясната на снимката) :

(недостатък : за CD-тата е помислено да се скрият зад капачета, но за флопито - не)

post-12-1085119268.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...