Jump to content
BulForum.com

Колко приложения ви връзват за Windows?


Recommended Posts

s win me varzvat samo igrite

 

nqkoy popita dali ima ne6to podobno na virtual CD za linux az polzvam edna programka deto mount-va iso failove bez griji daje si add-va saotvetniq link v meniuto na desniq lkavi6 to taq rabota moje i ot konzola ra4no am taka e po udobno ;-) paket4eto se kazva: EZISO_0_8_3_SUSE_NOARCH.RPM i e samo 12K golqmo ako izkate 6te go ka4a na wareza am ako pitate men potarsete v net mislq 4e go ima kompilirano i za drugi distributsii

 

edit: maunt-va samo standartni ISO failove

Az pyk si polzvam konzolata:

mount x.iso /mnt/x -t iso9660 -o loop

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

И винаги можеш да си го направиш на шел скрипт и да си сложиш икона ако искаш за това на десктопа - понякога се изумявам за какво правят програми хората... Като една дето представляваше таймер за засичане на време при варене на яйца, моля ви се.

Link to comment
Share on other sites

Хмм... Ми като се замисля ме за Вин-а ме връзва май само това, че модема ми не бачка под линукс... гаден уинмодем... скоро ще го сменя, ама дотогава ще си зяпам син екран...

Не че разбирам кой знае колко от Линукс - почти хич даже, но пък искам да науча още и още и още...

Друго което ме спира да забравя Вин-а са добрите стари игрици, но пък доколкото знам почти всички стари игри могат да се подкарат под Линукс (да не говорим, че доколкото знам любимите ми си имат версии за Линукс - става дума за РПГ-тата на Black Isle), а тези, които държа да играя са не по-нови от 1999-та... Повечето са досовски класики.

Всичко друго, за което ползвам компа го може и под Линукс (че дори и по-добре отколкото под ВинБозъ).

Link to comment
Share on other sites

Мен лично към "прозореца" единствено ме "връзва"-т продукт-ите на

"Микроинвест"

Сега искам още от началото да кажа ,че съм все пак съм новак в света на пингвинчето и това ,че не мога да си "подкарам" нещо под среда на Линукс или ,че не съм намерил "онова " нещо (литература,инфо и т.н.)което точно ми трябва изобщо не ме извинява. С риск да стана нахален и да се отклонявам от темата(за което много се извинявам) не бих отказал инфо ако някой е работил с продукти те им под Линукс и би могъл да ми бъде в помощ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...