Jump to content
BulForum.com

Тъпата реклама на Мтел


dvdrw

Recommended Posts

Привет,

ето наистина една смешка - предполагам повечето от вас са гледали новата 'реклама' на мтел, в която дъртата вещица започва да говори по телефона: "Ей, Лашате ми кантаре.." и прочие...

Смешното в случая е, че от мтел дори не са се замислили какво слагат като текст, защото това означава: " free my singing with the guitar in hand,

Free my singing, I am an italian!" в превод на английски на песента на Тото Кутуньо. Абсолютно мърлява и нескопосана реклама на 'най-големия' (по сметки) оператор в БГ.

Дори не са си направили труда да видят какво означава текста - просто им се е сторил готин и италиански и 'видиш ли, те тъпаците, които гледат рекламата ще се кефят, защото не знаят друг език освен БГ'.

За пореден път доказват, че не ценят клиентите си.

Скапан.....

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не съм съгласен с теб. Използвания текст не е случаен, тъй като всички по-възрастни хора (и не толкова възрастни) знаят песента.

 

Бабата е бТК, думите (текста) могат да се тълкуват като символ на "ретро"-то в бТК като цяло. Колко са старомодни.

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не съм съгласен с теб. Използвания текст не е случаен, тъй като всички по-възрастни хора (и не толкова възрастни) знаят песента.

 

Бабата е бТК, думите (текста) могат да се тълкуват като символ на "ретро"-то в бТК като цяло. Колко са старомодни.

 

+1

 

рекламата не е за умствено ограничени... dvdrw изписа десет реда за да демонстрираш как изобщо нищо не си разбрал от рекламата... голяма излагация си направи, да знаеш...

 

а "превода" дето си направил с Гугъл предполагам направо цепи мрака, пич...

 

free my singing with the guitar in hand,

Free my singing, I am an italian...

 

немам думи - free my singing... MTel може и да не знаят езици, ама ти ги владееш... перфектно.

Link to comment
Share on other sites

Ще отбележа една неточност в една реклама на Mtel, нещо което не е много доизмислено, като ти дойде на ум е гениално, но след като се замислиш е тъпо.

Имаше една реклама по билбордове с мъж почернял от слънцето, но точно на ухото и на част от дясната му буза си личи, че е говорил доста продължително по телефона, защото там не е почернял, интересното е защо не са направили по-бяла част и с очертанията на ръка която държи мобилния :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ето още една неточност - дори не са си направили труда да гледат Кръстника!! Тъпаците щяха да знаят, че Кръстника във филма е мъж! Марлон Брандо! Те сложили някаква баба за кръстник! Колко са тъпи!

Link to comment
Share on other sites

ето още една неточност - дори не са си направили труда да гледат Кръстника!! Тъпаците щяха да знаят, че Кръстника във филма е мъж! Марлон Брандо! Те сложили някаква баба за кръстник! Колко са тъпи!

Това са го направили нарочно, едва ли са толкова необразовани.Всички знаем неподражаемия глас на Брандо.Но иначе "баба-та" кърти.Просто приликата е горе-долу, все пак "баба-та" е от предишни реклами и сега продължават връзката.Утре може да я видим като пилот на безмоторен самолет.Важен е образа който са наложили в предните реклами, тя се свързва с услугата на Мтел....

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не съм съгласен с теб. Използвания текст не е случаен, тъй като всички по-възрастни хора (и не толкова възрастни) знаят песента.

 

Бабата е бТК, думите (текста) могат да се тълкуват като символ на "ретро"-то в бТК като цяло. Колко са старомодни.

 

Добре, така, както грачи, твоите родители сетиха ли се, че това е добре познатата им песен? Защото майка ми и леля ми не се сетиха, попитах ги.

Опитват се да си рекламират скапаните услуги - която рибка се закачи - горко и.

И от година - две, не са старомодни, ама хич даже. Само персонала им е малко старомоден, но то не може за 2 3 години да промениш нещо, което е насаждано в продължение на 20 25 години. Коренна промяна ще има, когато се смени коренно персонала, но това е друга боза, да не я зачепкваме.

Link to comment
Share on other sites

Това са го направили нарочно, едва ли са толкова необразовани.Всички знаем неподражаемия глас на Брандо.Но иначе "баба-та" кърти.Просто приликата е горе-долу, все пак "баба-та" е от предишни реклами и сега продължават връзката.Утре може да я видим като пилот на безмоторен самолет.Важен е образа който са наложили в предните реклами, тя се свързва с услугата на Мтел....

 

Проявеният от оувърман сърказъм май ти е убегнал.

 

Добре, така, както грачи, твоите родители сетиха ли се, че това е добре познатата им песен? Защото майка ми и леля ми не се сетиха, попитах ги.

Опитват се да си рекламират скапаните услуги - която рибка се закачи - горко и.

И от година - две, не са старомодни, ама хич даже. Само персонала им е малко старомоден, но то не може за 2 3 години да промениш нещо, което е насаждано в продължение на 20 25 години. Коренна промяна ще има, когато се смени коренно персонала, но това е друга боза, да не я зачепкваме.

 

 

Напълно старомодни са си. Не могат да придвижат една писмена жалба. 1 месец им трябвал. Бумащина от всякъде.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...