Jump to content
BulForum.com

Какво не харесвате в колата си?


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply
Ти да не караш с Роторен двигател,какви са тия обороти 10 000 :blink:

минАл е покрай роторен, ама така хубаво го е заобиколил, че не е истина. виж какво съм написал де, ама по-внимателно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

минАл е покрай роторен, ама така хубаво го е заобиколил, че не е истина. виж какво съм написал де, ама по-внимателно :rolleyes:

Мъчим се да загреем ,ама нещо трудно ми се отдава.Да не се мъчиш да вдигаш 120км/h на 2-ра ,та имаш тоя проблем с оборотите. :laughing:

Колко ти е рекорда от 0-100км?

Ей ще си преебеш лагерите да знаеш. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ИНСИГНИА - КРАСИВА ?!?!?!? :sick :sick :sick :wacko:

 

Знам знам.. нямам вкус :) Ма на мен ми харесва, кво да правя :)

 

Ей ще си преебеш лагерите да знаеш. :laughing:

 

Те май са му най-малкия проблем като чета тук-там какво пише...

Link to comment
Share on other sites

Че изключва на 7300, 7400 някъде. Искам поне на 10 000 да е :laughing:

 

Как да не може да изключи на 10 000.Та даже с гръм и трясък ще стане и заря ;)

 

П.П. И аз казах, че Инсигнията е грозна и щяха да ме изядат...Колко се била продавала в момента, колко незнам кво значи била много красива....

Link to comment
Share on other sites

Мъчим се да загреем ,ама нещо трудно ми се отдава.Да не се мъчиш да вдигаш 120км/h на 2-ра ,та имаш тоя проблем с оборотите. :laughing:

Колко ти е рекорда от 0-100км?

Ей ще си преебеш лагерите да знаеш. :laughing:

 

Просто ми е мечта. Няма нищо лошо нали?

Не съм засичал.

Link to comment
Share on other sites

Не ми харесва,че няма ESP и,че може много лесно да и се "гепи" антената на тая новата(докато старата си се прибираше и нямаше вадене на ръка).Също така като за в началото не ми харесваше,че работи на по-високи обороти от другата,ама това е зелен кахър и се свиква лесно с него.

 

п.с. Vectra C 2005 1.8.

Link to comment
Share on other sites

Ти да не караш с Роторен двигател,какви са тия обороти 10 000 :blink:

 

Що, ве има и правени 4AGE, които вдигат толкова, на S2000 пак ходеше там някъде :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Защо пишеш простотии? Щом е производствена недей дава акъл на тия дето я правят :) има си пазар ;)

 

 

Дедо, онзи Лансер не беше ли на 4.5 хил. мили за обслужване? Т.е. всеки 7 и нещо хил км. горе-долу.

 

http://www.webwombat.com.au/motoring/news_...-8-mr-fq400.htm за този звяр говорим.

 

________________________

 

За Лансера проверих, на 4000 мили смяна и на гуми, честито :D :D :D > http://video.google.com/videoplay?docid=-5...24723241515650#

Link to comment
Share on other sites

To хубаво ама това не е ли като онзи лансер (май) на който на всеки 30,000 км трябва да се прави основен ремонт на двигателя?

 

Мне е, познавам един пич дето е навъртял към 50-60 000 на неговата и каза, че освен обслужвания и дребни проблеми с окачвания от разни дупки не е имал, пък си я пържи здраво :)

Link to comment
Share on other sites

Mazda 323f 1.8 97г.Супер машина за 1.5г.и навъртях почти 30 000км. без никакви ядове.Има и минуси много твърдо окачване и висок разход но гориво,около 11-12 градско.

Link to comment
Share on other sites

тия таралясници дето ходят на 10к оборота са с агресивни валове и просто не стават за улицата.

демек,празния ход на тая кола ще да е около 2000 иляду оборота.

 

иначе ако толкова искате високи обороти - вземете си нещо три цилиндрово,онова без грижи ги праска към 9000

 

 

за състезателните автомобили не е особен дерт,едни бутала на фона на всичко останало не са кой знае какъв разход.

иначе високооборотните онди нямат грижи,японците са си го измислили както трябва

 

Дисертация ще напишето още малко. Естествено, че не е нормално градска кола да прави 10, 10500 оборота и гърбиците на валовете ще са с огромен ъгъл :rolleyes: . Но няма нищо. Все пак го казах като един вид мечта.

 

Иначе Бестмоторинг имат хубаво клипче за "Battle at 10000 rpm"

Link to comment
Share on other sites

Honda S2000 2009 - redline 8,200

Това е 2.2 за Европа, 2.0 за Япония е с редлайн 9000 и повече коне, малко човъркане в еку-то и ей ти 10к (както винаги най-якия модел е за Япония)

 

И аз мисля, че не стават за градски коли - като съм гледал динота под 4к оборота разполагаш със 70-80коня, а както са свикнали повечето да си карат с 2-2500 ще е има-няма 60коня и ще те дърпат голфовете с газова на светофара :D

Поне предполагам, че ще са икономични на малки обороти за разлика от турбо колите.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
....щеше ми се данъкът му да е по-малък (данъкът за Пасата ми е точно 10 пъти по малък), а също и да гори малко по-малко, но това го отдавам най-вече на тежката ми дясна маратонка и в доста по-малка степен на V6-цата и 24-те й клапана. :P

Като покарах малко колата още едно нещо започна да не ми харесва - има само 5 скорости, а просто си плаче за 6-та. По този начин и разходът щеше да падне, въпреки, че в момента е малко по-висок по причина на ламбда сондите - оказа се, че колата е с оригиналните заводски, досега не са били сменяни и по тази причина реагират малко мудно (вече поръчах 2 нови).

Link to comment
Share on other sites

Не е с регулируемо окачване... ако беше щях да повися ранната пролет у на аверчетата сервиза и сам да си я "подготвя" за летния сезон...ех, само тъпотии в таз глава.

Link to comment
Share on other sites

Ниска е... искам SUV... или джип... писна ми да се чудя ще задера ли ако тръгна да паркирам еди къде и или не... задра в бордюрчетата в МОЛ-а даже...

Link to comment
Share on other sites

Ми купи си сув - да ти гори повече, да е нестабилен и по завоите, ако е 250 коня да те минават 150 коньови коли и да те е яд.

...а и да затъваш в калта/снега и после да викаш УАЗ-ки да те вадят :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми купи си сув - да ти гори повече, да е нестабилен и по завоите, ако е 250 коня да те минават 150 коньови коли и да те е яд.

...а и да затъваш в калта/снега и после да викаш УАЗ-ки да те вадят :laughing:

 

Те и сега покрай мен прелитат ниско голфове... умирам си от яд да ти кажа... направо като ме изпревари някой и ми идва да си изям чепиците и после цяла нощ не мога да спя затова че някой ме е изпреварил пък ако тоя някой е с кола която има по-малко коне от мойта и въобще не е тунингована (недай си боже да няма нито една лепенка "ремус") направо цяла седмица ме държи

Link to comment
Share on other sites

Споко, иди на срещата на клуба на Тойота. Там ще ти дадат книжка >

Изпреварен от теб +1 точка

Теб те изпреварват - 1 точка

Изпреварен си от бусаджия - 0.5 т. (мноо са, нафтата е служебна)

Изпреварен си от Хондаджия -1.5 т.

Изпреварен си от Голф - 2 т.

Изпреварен си от Голф 2 на газ - 3 т.

 

:) :) :)

Нарядай ги на светофара и да припадат.

Link to comment
Share on other sites

Пропусна - изпреварен от автобус от градския транпорт - 30т.

 

Ако те изпревари автобус направо ти взимат книжката, за да осъзнаеш колко срамно нещо си допуснал да стане :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...