Jump to content
BulForum.com

Естакада или канал за свободно ползване


root666

Recommended Posts

Здравейте

Някой знае ли, къде в Пловдив, за предпочитане в Кичука или наблизо има естакада или канал за свободно ползване. Искам да си сменя сам маслото по ред причини, и затова ми е нужен.

Link to comment
Share on other sites

като отиваш от Гладстон за Смирненски през Пещерско шосе, след линията гледай вдясно, има 1 доста занимарено, огледай го и ако му се довериш действай :)

 

Като отиваш от Тракия към центъра по Найчо Цанов, след като минеш под надлеза, гледай пак в дясно,

е така г/д :)

73077447.jpg

Link to comment
Share on other sites

...

Като отиваш от Тракия към центъра по Найчо Цанов, след като минеш под надлеза, гледай пак в дясно,

е така г/д :)

...

 

Това второто си е на един човек и се заключва - не може да се ползва свободно :)

Link to comment
Share on other sites

Тва второто е на арменеца дето лепи брони. В никав случай не е за свободно ползване.

 

Доколкото знам има май само 1 в града за свободно ползване и това е старият гараж на автобусите към Гиганта.Там си имало канал и се ползвал.

Link to comment
Share on other sites

Eeee глупости ... има и още 2 канала за свободно ползване , където съм си ходил сам и никой не ми е казвал копче ...

 

#1 - Влизаш , минаваш покрай сградата , завиваш на дясно и гледаш в края една естакада . Твоя е , освен ако някой тъпанар не е решил да паркира точно пред нея - http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=2e8dcf6...mp;initsearch=0

 

#2 - Някъде тук се пада , точно преди бензиностанцията на Петрол има един портал , който в 9/10 случая е отворен , влизаш си вътре и срещу теб има 2 големи канала http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=2e8dcf6...mp;initsearch=0

 

:)

Link to comment
Share on other sites

...
И двата линка отварят едно и също, с нищо неотбелязано каре между булевардите Цар Борис III, Мария-Луиза, Източен и Христо Ботев.

По-добре дай координати в Google Earth.

Link to comment
Share on other sites

Отбелязан е ТУ София - филиал Пловдив, 1 и 2 корпус. По едно време имаше пусната бариера и пускаха само срещу студентска книжка, но последния път нямаше никой. Явно са спряли.

Честно казано толкова години съм ходил там и така и не съм се замислял да го обиколя отзад да го поразгледам. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...