Jump to content
BulForum.com

GPS от Щатите


Recommended Posts

Можете ли да ми предложете някакъв GPs от щатите да си взема който в бг ще мога да го използвам без да има проблеми ....

Не съм наясно много с Gps-ите но ме интересува ако взема някакъв гпс то аз ще мога ли да му инстална софта за бг картите и да нямам проблеми с него

Смисъл да не стане да ми донесат и да не мога да го използвам :)

Смисъл ако вземя Garmin от там ще имам ли проблеми някакви ?

 

И също ще има ли разлики от гармин за 200 лева до гармин за 800лева освен в глезотииките който имат допълнително .....

Link to comment
Share on other sites

Az kupih garmin na edin priqtel i toi go zanese da mu slojat karta na bg i sega go polzva bez problem.

 

Mislq 4e edinstveno gps-a trqbva da ima memory karta, za da stane tova. Moga da ti kaja kude go pravqt.

Link to comment
Share on other sites

няма смисъл от щатите.

Цените в Б-я вече достaтъчно ниски...

какво точно искаш да взимаш - имам предвид - за туризъм, веторходство, авиопилотизъм, автомобилен?!

Link to comment
Share on other sites

С Garmin няма да имаш проблеми да му сложиш карти на европа и България също и бг глас.А и за сега се намират уж по-подробни карти за бг.

Със смяната на картите ще се справиш и сам има много инфо по форумите как става това.Незнам да има Гармин нуви без слот за СД карта а и те си имат вградена памет.Много добре си го казал разликата между гармин за 200лв и за 800 лв е в екстрите (3Д ,хф и мн. др.) и във вградената памет.Всеки модел от Гармин нуви 250w на горе ще ти свърши работа.Аз лично харесвам друга марка сат.нав. но за бг съм най-доволен от гарминските карти.

 

ПП За цените Ferante донякаде е прав но при условие,че се наложи да купуваш карти.Ако имаш минимална комп. грамотност в нета има всичко.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

в момента почти всички Garmin, които се продават в САЩ имат звук и текст на български. Един хубав Garmin, които произнася имена на улици, показва трафик, има bluetooth, показва ограничението на скоростта, струва около 200 долара. Сам си прави сметките има ли смисъл или не.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...