Jump to content
BulForum.com

Гефорсе 9600 ГТ и Фулл ХД ???


Tstslv

Recommended Posts

Имам едно въпросче, че ще купувам Тв и не ми е ясно дали видеокартата ми гефорсе 9600 ГТ ще може да захрани резолюцията на ФулХД...някой да е наясно ?

Link to comment
Share on other sites

Ти сериозно ли..

Ще може, та пушек се вдига.

Те картите отпреди 3-4 години могат, камо ли тази.

Съвременните карти като минимум поддържат single link DVI, което е 1920х1200, т.е. повече от fullhd.

Link to comment
Share on other sites

:laughing: Хич не съм в час......

А коя е най-добрата връзка между тях ? ......че много ме искушава идеята да си браузвам от дивана :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не забравяйте и, че трябва да има и приличен двуядрен процесор в комплекта, щото видеото само по себе си няма да изкара FullHD. Да не остане излъган някой.

А, иначе, най-добрата връзка с телевизора засега е HDMI.

Link to comment
Share on other sites

Абе въпреки многото негативи, които и аз съм писал по повод VGA при високи резолюции, мога да кажа, че VGA почти по нищо не отстъпва на цифровото свързване (HDMI). Така че ако няма или не му се дават пари за хдми преходници/кабели, и има VGA и на ТВ-то, спокойно може да го ползва с него без НИКАКВИ забележки по качествтото, разбира се трябва да се погрижи за аудио връзката отделно, но то и при HDMI принципно трябва някой да се е погрижил вътрешно да сложи кабелчето.

Аз даже тия дни пробвах с вградено видео към монитора ми по VGA, аз лично не видях никакви замазвания или нещо такова в образа. При добър приемник и/или предавател, VGA си е Ок. Виждал съм и кофти такива връзки, но явно при мен и с вградено видео е без забележки.

Иначе от вграденото видео подавам сигнал на hd ready TV, по VGA, разбира се там сигнала си е още по-супер ако може да се каже така.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...