Jump to content
BulForum.com

17 май 2009 - Велоден за Пловдив


bio

Recommended Posts

Голям спортен празник „Велоден за Пловдив" организира пловдивското колоездачно дружество „Цар Симеон 1898" заедно с велосипеди „Спринт" на 17 май 2009 година....

повече информация ТУК и ТУК !!!

Link to comment
Share on other sites

М'да, ако не се прецака нещо - тоя уикенд ще е вело и за мен - ще ходя до София да понапазарувам чарколя, че ми е време вече да яхвам алуминиевия коч :)

Link to comment
Share on other sites

това ли е маршрута ?

ще дойда да подрънкам и поскърцам с моята съборетинаgallery_3171_7_152691.jpg

Link to comment
Share on other sites

И кво ще затворят ли тея булеварди през тва време ? :wacko: :blink: :blink:

НЕ ще бъде разрешено дори препоръчително на водачите на МПС да газят наред и колкото може повече колоездачи докато преминават през тези булеварди .

Винаги когато има шествия/митинги/манифестации и друг род организирани мероприятия се охраняват от полиция и се затварят улици/булеварди през които преминават .

Link to comment
Share on other sites

Дори ще им дават бонус точки за артистични и екзотични методи за прегазване на велосипедист. За Антаресовци дават по 10 точки бонус...

 

Така като гледам може и да съм си в Пловдив неделята, та може и аз да си покажа придобивките (ако ги взема де).

Link to comment
Share on other sites

НЕ ще бъде разрешено дори препоръчително на водачите на МПС да газят наред и колкото може повече колоездачи докато преминават през тези булеварди .

Ако ще е така - там съм!

Link to comment
Share on other sites

Ей еми на мене пак ми се презака задната капла тоя път лагерите отидоха но от едната страна гайката е клеясала та не мога да сваля оста :( ще я давам на ремонт пак :D преди 2 месеца беше крива ся лагери егаси leoparda егаси чудото :S

Link to comment
Share on other sites

ето кратък откъс

http://vbox7.com/play:9710e9ab

 

бтв много препятствия докато ида :)

миналата седмица си взех помпа, понеже ми е спукана задната гума и я помпа през 2 дена

 

Та ставам сутринта и .... не ще да помпи, 20 мин .... айде вкарах мако въздух и тръгнах в 10:21

карах като с все сили и към 11:35 минавам през тунела, с идеята да ги срещна като завиват за панаира,

питах полицайте и още не били минали, отидох на Съединение и малко си починах и след 5 мин тръгнаха.

Снимах от началото но нещо не мога да намеря клипа с тръгването :angry:

както и да е :)

Нямаше ранени, само 2ма щеха да бъдат блъснати от полицаите :)

доколкото видях 3 човека спукаха гуми :(

Link to comment
Share on other sites

Мен също ме има из морето от жълти тениски :) Готино беше, имаше учудващо много хора. Душевен оргазъм си е да караш по "Цар Борис III-ти Обединител" и да няма грам автомобили :)

Link to comment
Share on other sites

Хм на мене ми се прецака колелото.Там жътре до лагерите нали има една пластинка(от страната на венците).таа между тая пластинка и вилката трябва да са сачмите,но тази пластинка се изпривила и сега се едно каплата ми е крива пак.Ще трябва да чакам баща ми да земе части и да смени работите преди дамо га да карам пак :(

Link to comment
Share on other sites

Душевен оргазъм си е да караш по "Цар Борис III-ти Обединител" и да няма грам автомобили :)

Бих казал,че беше задушен оргазъм..от пушещите автобуси,които дори двигателите не си изгасиха докато шествието минаваше покрай тях :sayjin

 

Аз карах до един човек на преклонна възраст...да не казвам дядо,който ме караше да се пукам от смях минавайки покрай спрелите автомобили и с чар ебаваше дамите в тях с

"Как е,жега ли ви е там вътре"

"как екръвното,а...високо?" :laughing:

 

Хората в автомобилите поне трябваше да си изключат двигателите в знак на солидарност към мотото на шествието -За по чист Пловдив! :angry:

Link to comment
Share on other sites

и аз минах покрай него :)

 

"-Псувате ли? Псувате ли а ?"

"-Да можех ей така да ги замразя и...."

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...