Jump to content
BulForum.com

RADEON 9200SE


Recommended Posts

Imam problem s moiata RADEON 9200SE 64MB, nasichat mi igri kato NFS underground i

GTA vice city, Smenih drivera neznam kolko e bil nov no imashe malka promiana.

PC to mi e dobro i nevigdam problema v nego (2.4ghz , 512ddr)

Ako niakoi ima predstava ot kakvo e ili kakvo da napravia shte mu buda mnogo blagodaren.!

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Abe neznam dali e slaba ili ne ama po princip ne ia davat mnogo slaba kakto se izrazi. Kartata spored men e dobra no......! Narimer gforce4 MX 440 64ram na neia ne i vurvi Splinter Cell2! Taka che ne misla che ne mislia che e mnogo slabichka , dage mislia che e mnogo po dobra ot gforsa , a na gforsa niama problem s NFS primerno!

Link to comment
Share on other sites

Е определено е по-добре от МХ.Примерно за нфс-то слагал ли си пачове ?

Версия 3.0 мисля че има, ако не си я сложил направи го,може да ти разреши проблема.С коя версия на Каталист си ?

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да ти е мъчно тая карта е кенеф, ако мога така да се изразя. Няма начин да не ти насича NFSU. Малко съвети за самата игра. Спри от менюто със графичните настройки particle system, motion blur, и опцията за лъскавия път само дето и забравих името. Нещо от сорта на road нам кво си. За GTA-то намали опцията visible distance на минимум. Еми тва е положението. Ще ти лагват доста по малко ама с тая напикана карта толкова :) А забравих. Пусни и двете игри на 640х480х16. Няма кой знае каква разлика в качеството на графиката и двете игри са доволно красиви. За да не помислиш че говоря празни приказки ще те информирам че аз самия съм с YUAN RADEON 9200 64MB 128bit и знам доста добре докъде са и силиците :) Enjoy

Link to comment
Share on other sites

Neshto mai ne ti e iasno... Az ne kazvam che taia tupa karta e super , prosto Dvoino po slabi PCta ot moito obache s Gforce rabotiat perfectno na 1024x768 na 32bit ! Kak stava taia rabota?! GTA , NFSU na taia grafika a moita ' karta kenef'

ne moge! I ti mi predlagash da si ia sloga na 640x480 16bit???! Neshto mai ne e mnogo pravilno a?

Link to comment
Share on other sites

Виж посъветвах те какво да направиш, като не искаш спасявай се. Двойно по-слаби компютри с прилични 128bit карти ще подкарват игрите по-добре от твоя ултра модерен компютър сглобен от ламер или от човек който е решил да изкара 20лв на ламерския ти гръб. Ако имаше малко повечко акъл в главата щеше да питаш професионалистите какво да има в компютъра ти. Така че не ми обяснявай къде и как тръгват игрите. Помисли си за ново видео по-добре.

Link to comment
Share on other sites

от видеото е пич.9200 по принцип е насрана карта а ти си взел СЕ-още по-зле.игри кат вайс сити и НФС няя ти варвят както тряя щото картата има ОГРОМНИ проблеми в изобразяването на дирекни светлинни ефецти,прах мъгла и т.н.тфа с което тая карта е по-добра от МХ440 е наличнието на pixel shader 1.2.нищо повече.kilerincho e прав-да беше попитал някои които разбира преди да вземеш такава буза...sad but true :sick

Link to comment
Share on other sites

.игри кат вайс сити и НФС няя ти варвят както тряя

Позволете да не се съглася - при мен игрите си вървят и двете - задоволително.

Иначе картата наистина е много зле но явно има и други проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Абе хората хубаво ти обясниха, че тази карта е слаба! Като не вярваш - има цял интернет-иди, потърси, виж резултати и пак пиши! Освен това не си писал какъв ти е процесора. Ако ти е някой Celeron с кухи мегахерци ще се примириш и толкова. И с каква памет ти е картата? NoName ли е? Така че двойно по-слаб компютър е когато има двойно по-ниска производителност, а не когато мегахерците са му наполовина.

Link to comment
Share on other sites

Абе хората хубаво ти обясниха, че тази карта е слаба! Като не вярваш - има цял интернет-иди, потърси, виж резултати и пак пиши! Освен това не си писал какъв ти е процесора. Ако ти е някой Celeron с кухи мегахерци ще се примириш и толкова. И с каква памет ти е картата? NoName ли е? Така че двойно по-слаб компютър е когато има двойно по-ниска производителност, а не когато мегахерците са му наполовина.

абе пич прочети малко - пича е със сериозен компютър.

Картато може да е зле но не чак толкова, че да му прави такива мизерии.

Link to comment
Share on other sites

Абе хората хубаво ти обясниха, че тази карта е слаба! Като не вярваш - има цял интернет-иди, потърси, виж резултати и пак пиши! Освен това не си писал какъв ти е процесора. Ако ти е някой Celeron с кухи мегахерци ще се примириш и толкова. И с каква памет ти е картата? NoName ли е? Така че двойно по-слаб компютър е когато има двойно по-ниска производителност, а не когато мегахерците са му наполовина.

Procheti purvia post a ne pishi gluposti !

I aide obiasni mi shtom iavno mnogo ti sa iasni neshtata - Kvo e tva kuh megaherc?

 

 

P.S. Sled nov preinstall na driverite updatnati ot ATI i nova versia na catalist se opravi vsichko, i igrite koto spemenah mi vurviat perfectno na 1024x768 na 32bita , ne na high vsichko no....

Link to comment
Share on other sites

Kvo e tva kuh megaherc?

Celeron-ите са си така - много мегахерци, малко производителност. Това имах предвид. И никъде по -нагоре не си уточнил какъв ти е процесора, за тва недей да ми викаш. Със здраве да си го ползваш тоя "супер" компютър със "супер" видео карта.

Link to comment
Share on other sites

Celeron-ите са си така - много мегахерци, малко производителност. Това имах предвид. И никъде по -нагоре не си уточнил какъв ти е процесора, за тва недей да ми викаш. Със здраве да си го ползваш тоя "супер" компютър със "супер" видео карта.

Abe neznam az da sum kazal che imam super pc i super video karta! Az prosto kazah che imam problem s dadeni igri koito ne vurvit dobre , sled preinstall na neshtata koito kazah se opravi vsichko , taka che ne mi govori za super PCta i t.n.! I ne sum ti vikal ama shtom taka si mislish :) !

A za kuhi megaherci................. :)

 

 

 

 

 

 

P.S. Mogete da zatvorite toia topic veche. Thanks a lot na vsichki!

Link to comment
Share on other sites

Само за пример какво имах предвид под "кухи мегахерци" - Overclockers.ru Не съм искал да те засегна, но понякога човек трябва да приеме истината. Peace!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...