Jump to content
BulForum.com

Въпрос за LG KU990 Viewty


evropata

Recommended Posts

Искам да попитам две неща едното от които е без особенно значение ,ноооо ако може някой да ми каже дали си заслужава този телефона макар че съм решил твърдо да си го вземам.... и другият е ... смятам да го взема сега с промоцията от 2be с карта на Vivatel та въпросът ми е ... да не би телефона да е кодиран да работи само с такива карти или се филмирам само :laughing: Мерси предварително ... надявам се на бърз отговор

Link to comment
Share on other sites

Не е сигурно. Може и да не е кодиран изобщо - най-добре да се пробва с карта на МТел примерно. Особено по-стария windows mobile (като това LG) се разкодираше с елементарно записване на нещо в registry-то - аз лично си разкодирах така 2 телефона от t-mobile (US).

 

Колкото до телефона - не знам каква е промоцията но е доста стар модел и разделителната му способност е малко странна (240х400 а не 320)... но пък вече се навъдиха какви ли не така че това е най-малкото което може да те притеснява, мен по-скоро ме притеснява че процесора му е малко слаб за по-новите навигации и че няма GPS приемник.

 

w00x, верно объркал съм го с другия подобен LG KS20 неясно как... наистина не е смартфон.

Link to comment
Share on other sites

Не е сигурно. Може и да не е кодиран изобщо - най-добре да се пробва с карта на МТел примерно. Особено по-стария windows mobile (като това LG) се разкодираше с елементарно записване на нещо в registry-то - аз лично си разкодирах така 2 телефона от t-mobile (US).

 

Колкото до телефона - не знам каква е промоцията но е доста стар модел и разделителната му способност е малко странна (240х400 а не 320)... но пък вече се навъдиха какви ли не така че това е най-малкото което може да те притеснява, мен по-скоро ме притеснява че процесора му е малко слаб за по-новите навигации и че няма GPS приемник.

 

Незнам какво гледаш, но това не е смартфон.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мм Мерси ... вече съм собственик на телефончето ... и съм си доста доволен ... не е кодирано ... еми да малко е стар модела но пък мен си ме кефи

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...