Jump to content
BulForum.com

Заслужават ли си SAMSUNG HT-THX25 ?


xXx

Recommended Posts

Та решил съм да си взема стабилна система за домашно кино + DVD .И нещото което наистина ми хвана окото беше това:

 

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09027441

 

Срещу 300 лева получавам DVD + система с мощност 600watts ... според мен има нещо гнило.Ще съм ви много благодарен ако ми дадете съвет относно тази система или ми препоръчате някоя друга до 300 лева :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да дам някаква оценка на системата, тъй като не съм я слушал, а и работата ми изисква да слушам музиката на доста по-различни озвучителни тела, от тези в комерсиалните системи.

Тези 5Х100 + 100 (за суб баса) вата изобщо не пишат как точно са измерени и най-вероятно става дума за максималната мощност, която говорителите издържат за много кратък период от време без да изгорят, така че не се осланяй на тия 600 вата, тъй като 600 вата чиста мощност е нещо, което трудно може да си представиш и най-точно може разбереш ако отидеш на някое озвучаване в зала или на открито и помолиш да ти пуснат поне на 80% една двойка 300 ватови озвучителни колони.

 

А за цената...не се учудвай - Техномаркет са официални представители на Самсунг и почти всички стоки с тази марка като правило при тях са с най-ниската цена на пазара.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да дам някаква оценка на системата, тъй като не съм я слушал, а и работата ми изисква да слушам музиката на доста по-различни озвучителни тела, от тези в комерсиалните системи.

Тези 5Х100 + 100 (за суб баса) вата изобщо не пишат как точно са измерени и най-вероятно става дума за максималната мощност, която говорителите издържат за много кратък период от време без да изгорят, така че не се осланяй на тия 600 вата, тъй като 600 вата чиста мощност е нещо, което трудно може да си представиш и най-точно може разбереш ако отидеш на някое озвучаване в зала или на открито и помолиш да ти пуснат поне на 80% една двойка 300 ватови озвучителни колони.

 

А за цената...не се учудвай - Техномаркет са официални представители на Самсунг и почти всички стоки с тази марка като правило при тях са с най-ниската цена на пазара.

Ще отида на място да я чуя...благодаря ти за отговора-не знаех че Техномаркет са представители на Самсунг :)

Link to comment
Share on other sites

По принцип такива системки доста дрънкат. Най-вече заради изпълнението на корпусите. Бях слушал една система на Panasonic 600W до колкото помня, дрънчеше от всякъде.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...