Jump to content
BulForum.com

Tyrsq telefon cveten s kamera


Recommended Posts

Tyrsq telefon cveten s kamera davam 300lv. ako nqkoi ima nqkakva oferta da mi pishe tuk ili na e-mail Jasper@abv.bg.Sushto prodavam HP palmtop s operacionna sistema windows c1.0 ima vgraden modem infrared, ms pocket word excel mirc i mogat da mu se instalirat mngo prilojeniq sushto si varvi i sus com1 kabel za vruska s nastolno pc...koito mi e praven po pora4ka i samo toi struva 50 leva

palma go prodavam za okolo 300 lv.Pravq i barter telefon za palma B)

Link to comment
Share on other sites

Samo da spomena che ponqtieto "s kamera" e super otnositelno. Kamerite moje da pravqt snimki 352x288, moje da sa 640x480, moje da sa vgradeni, moje da se attach-vat i t.n. Novite kameri pravqt snimki po 1.3mpx :)

 

Inache za 300 leva mojesh da si zemesh Siemens M55 (za 230 nov,moa ti kaja kyde go ima) i kamera kym nego za 70 (nova) - mnogo dobyr izbor, kamerata e 640x480 i ima svetkavica. Btw predimstvoto na vynshnite kameri e che se obryshta golqmo vnimanie na kamerata - fokusyt e mnogo po-dibyr, rezoliuvieta e po-golqma i kachestvoto na snimkite syotvetno e dosta po-dobro.

Link to comment
Share on other sites

shiro mersi za informaciqta :> za m55 sam vijdal ama mi se struva 4e e dosta lagnat mnogo bavno zarejda menutata.A to4no predi 5 minuti pazarih nokiq 7250i za 350 lv na po malko ot edna godina e telefona i kam nego razni glezotiiki ima tama hends free dopalnitelen panel neznam nali e dobra invisticiq ma pone mom4eto mi e poznat i ne luje :> a 7250i po magazinite e 450 lv.bqh se zaribil po nokiq 3650 ama ne6to se otkazah i az neznam zashto ta zasega ostava samo ofertata za palmtopa nqkoi ako iska pove4e info za nego da pishe skoro sha sloja i pics samo da namerq nqkade iz neta 4e nqmam vreme sega ;)

Link to comment
Share on other sites

7250 pravi suuuper otvratitelni snimki! Kachi si nqkoq druga na kompa i vij za kvo stava vypros. Malki sa (352x288) i sa s ujasno kachestvo. Ne znam za kakvo si kupivate telefoni, koito pravqt tolkova malki snimki - mi te stavat samo na gsm-a da se gledat ili za MMS-i.

Link to comment
Share on other sites

of dosq shefa mi naduva glavata 4e nqmalo smisal da davam 300 lv za telefon vtora upotreba i 4e gledla sofwera i bil 2002 godina i neznam si kvo da sam si bil zel panasonic nqkaf imalo 4istonov cveten za 230 lv s vazmojnost za slagane na kamera i sq kato pro4etah 4e i ti ne se kefish na taq nokiq i skasah totalno bahti shibanata raouta :> nali NOKIA e mercedesa na telefonite kvo stana basi ne6a nqkaf simens deto trqa da mu slagam kameri ili panasonici ili alcateli iskam nokia i sha e zema pak ako shte i da se 4upi na vtoriq den bahti tapite telefoni sha go fana i sha go izfu4kam prez terasata i sha si govora po vodosto4nite trabi s morzovata azbuka :) ai sikana bubana ve4e baigan krai pisna mi seki pat kato treqa si kupa ne6to i fashtam kara bez motika...po4vam da kopaq s race

Link to comment
Share on other sites

Според мен нокиата беше мерцедесът на телефоните..за парите които струват просто не предлагат функциите,които трябва да предлагат.Ако искаш вградена камера по добре вземи т610, тъкмо и телефона е добър.

Link to comment
Share on other sites

Maaaaliiiii kav gsm vidqh! :wir Imeto e skapano ama samiq GSM e ludnik.Motorola e365

Displey 65000 cvqta(128X160 resolution)

VGA CAMERA 640X480(vgradena)

i si4ki novi raboti vkliu4itelno wap 2.0, samo bez bluetooth ama se edno.315 kinta.

Spored men za cenata si e perfektna-Snimkite sa mnoo po-perfektni ot na T610 ili sme6nata 7250i.Samo deto e Motorola i vseki 6te si kaje-bahti i bokluka.Kajete kvo mislite... :wir

Link to comment
Share on other sites

слабата батерия само....

иначе Motorola V525 е доста по-добре от e365 - перфектни дисплей (176x220x65k) и камера (VGA), bluetoth, USB, 5MB памет, photo phonebook, 1000 positions in phonebook, JAVA, MMS, MP3 ringtones, email, XHTML

Link to comment
Share on other sites

kicko ti hubavo predlaga6 Motorola V525 ama to se tarsi tel. okolo 300lv. :) :) :)

 

 

 

 

 

Ako e za pove4e pari Samsung E700 e super!!!!!Osven mnogobroinite standartni ekstri ima vazmojnost i za seriq ot snimki(ako me razbirate)!!!!Ne znam drug tel. da ima takava vazmojnost :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

аз не я предлагам на Jasper, просто се включих в offtopic-а :)

този модел ме кефи и много ме е яд заради тъпата батерия

 

и въпреки нея, се колебая дали да не си го купя, само че не още не съм имал възможността да го видя на живо, по бул. Руски и около Гарата го няма, среща се само V300 който е с подобни възможности, без bluetoth и MP3 ringtones ако не се лъжа....

 

а E700 е другия ми фаворит, но при него стои проблема с прехвърлянето на снимките в компютър - нямаш bluetoth, по IrDA-то не може, остава само кабел, който незнам дали лесно се намира. Освен това и неговата батерия не е стока, и цветния външен дисплей още повече ще я смуче и не можеш да слагаш снимки които си снимал към всеки контакт от phonebook-а.

Link to comment
Share on other sites

kicko Samsung E700 se prodava v komplekt s USB kabela.Za tav problem pri prehvarlqneto na PIC na PC-to nqma problem. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne 4e si hvalq GSM-a ama az imam M55 imah i kamera sq e v Shiro a taq kamera

kato snima6 na telefona ne e koi znai kakvo ma ako ima6 data cable i si gi ka4i6 na PC-to izlizat stra6ni .Ina4e na samiq telefon ne sa koi znae kakvo :)

Link to comment
Share on other sites

това тук отговаря на условията и според информацията прави снимки 640 x 480 pixels. някой има ли впечатлемия от него?

Man neznam ama taq Motorola e dosta skapa za Motorola :D

Iskam da kaja 4e e365 za gore-dolu sa6tite pari e mnoo po-qka!(vijdal sam q za 315 lv(E365))

Link to comment
Share on other sites

vzemi SAGEM my X-6 struva mejdu 300 - 500 leva

zavisi kyv si namerish

kamerata mu e VGA i osven tova ima mnogo funkcii za obrabotka na snimkite kato contrast,brightnes,blur,sharpen i mnogo ama mnogo drugi efekti

ne sam vijdal drug takyv telefon

Link to comment
Share on other sites

kicko Samsung E700 se prodava v komplekt s USB kabela.Za tav problem pri prehvarlqneto na PIC na PC-to nqma problem. :)

хм, sorry че събуждам умрялата тема с offtopic, но....

 

jozo, сигурен ли си в това което казваш ? живо се интересувам защото чета на сайта на K&K Electronics (генерален вносител на Самсунг) следното нещо :

Друг недостатък е, че изпращането им става единствено с MMS. Инфрачервеният порт не е активен за целта, а кабел за данни трябва да си купите отделно, защото такъв не влиза в комплекта на Е700. Ако решите да се сдобиете с този аксесоар бъдете много внимателни и не се оставяйте да ви подлъжат в магазини с кабел за други модели на Samsung. Макар конекторите да изглеждат идентични, ако свържете Е700 към компютър с кабел за V200 например, РС-то ви просто няма да разпознае телефона. Така че по-добре бъдете търпеливи и изчакайте пускането на оригиналния Data Kit.

 

Подобно нещо четох и на http://www.imobile.com.au, където има ревю.

 

Освен това в офертата на M-tel за М-клас клиенти, има изброено какво влиза в комплекта : Hands free + Калъф + Връзка за врат.

 

Знаеш ли случайно къде има и колко струва кабела ?

И нещо друго странно - в ревюто в imobile.com.au пише че можеш да пращаш снимките през инфрачервения порт, а на сайта на K&K Electronics пише че не може.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...